Informamos que nossa loja online usa tecnologia de arquivos de cookie e, ao mesmo tempo, não coleta automaticamente nenhuma informação, exceto as informações contidas nesses arquivos (os chamados "cookies")....

Jak kombo, to kombo – dualsim, smartphone hybryda tablet :) Asus Padfone mini PF400CG

Jak kombo, to kombo – dualsim, smartphone hybryda tablet :) Asus Padfone mini PF400CG

Dualsim to niebywałe użytkowanie dla osób posiadających więcej niż 2 numery – dzięki tej funkcjonalności możemy używać 2 numerów w jednym urządzeniu. Jest to wygodne także dla osób podróżujących czy w krajach gdzie pakiety internetowe są dalej osobne od pakietów do rozmów np. na Ukrainie.

A co gdyby do Dualsim dodać jeszcze funkcjonalność hybrydy znanej z Padfone – czyli telefonu wsuwanego w tablet? Cóż, wtedy mamy prawdziwe kombo – i taki jest Asus Padfone mini PF400CG. A urządzonko do słabych nie należy – posiada procesor Intel Atom Z2560 plasuje się wydajnościowo pomiędzy Snapdragon 400 a 600. Do tego mamy 1GB RAM, 8mpix aparat PixelMaster, 4” ekran WVGA. Stacja dokująca – tablet posiada ekran 7” 1280x800px oraz dodatkową, 2200mah baterię.

Tego kombo można zakupić już w naszym sklepie. Wydaje się nam że to świetne połączenie dobrej ceny, wymiarów i funkcjonalności.

Zapraszamy!

http://www.bludiode.com/asus-padfone-mini-dual-sim-pf400cg-tablet-9-caliDeja un comentario

Todos los campos son obligatorios

Nombre:
E-mail: (No publicado)
Comentario:

Ostatnio dodane opinie

Nie ma jeszcze recenzji produktu.