Please note that our online shop uses cookies technology and at the same time does not collect automatically any information, except information contained in these files (so called. "cookies").

Sony Xperia M4 Aqua Dual Sim w Bludiode.com

Sony Xperia M4 Aqua Dual Sim w Bludiode.com

W kwocie do 1500zł mamy klika ciekawych modeli Dual Sim – zacząć należy przede wszystkim od Asus Zenfone 2 ZE551ML z 4GB RAM oraz jego nieco wolniejszym bratem ZE550ML za 2GB RAM. Posiadające procesor Intel Atom Z3560 lub Z3580 stanowią bardzo mocną pozycję w tym przedziale cenowym. Należy też oczywiście wspomnieć o doskonałej jakości wykonania sprzętu. Całość psuje jednak dość krótkie życie urządzenia na baterii oraz słaby aparat.

Ale przejdźmy dalej – a dalej jest HTC Desire 820. To już całkiem spore urządzenie, większe nawet jeszcze nieco od Asus Zenfone 2 a ma taki sam ekran – 5,5” cala ale już nie jak Asus – FullHD a HD. Jednak w HTC mamy głośniki stereo – to powoduje że obudowa jest nieco większa. Urządzenie to napędza procesor Qualcomm Snapdragon 615 który jest dużo bardziej energo-oszczędny niż Intel ale też znacznie mniej wydajny. Taki sam procesor ma też M4 Aqua, jednak wystarczy on do codziennych zastosowań i gier. Desire ma 2GB pamięci ram 13mpix aparat który radzi sobie nieco lepiej od tego z Asusa.

A jak na ich tle wypada nowa Xperia M4 Aqua?

Przypominam że cały czas mówimy o wersjach dual Sim wszystkich urządzeń i tutaj tylko Zenfone 2 posiada technologię Active – Desire 820 i M4 Aqua – tylko Standby. Do większości zastosowań to wystarczy, ale jednak…

M4 Aqua jako jedyna z całej trójki jest wodoodporna. Ale jest też najmniejszym urządzeniem – to smartphone z ekranem 5” w rozdzielczości HD.  Pamięć ram w urządzeniu to 2GB. Obudowa jest wykonana z plastiku jak u konkurencji, ale tylną ściankę pokrywa tafla szkła. Powoduje to również to że urządzenie ma najmniejszą baterię – 2400mah, HTC – 2600mah a Asus – 3000mah. Urządzenie jak to Sony ma dość niezły aparat, ale nie wybija się on jakoś szczególnie ponad to co mamy u konkurencji.

A więc czy warto kupić M4 Aqua Dual Sim? Jeśli potrzebujemy małego, wodoodpornego smartphone Dual-Sim to tak. Jeśli nie musi być mały i wodoorpodny to lepiej kupić Asus Zenfone 2 J

Zapraszamy!

http://www.bludiode.com/index.php?kategoria=0_0&str=m4+aqua+dualLeave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment:

Last added reviews

Does not yet have a product review.

Reviews about the shop ( 2 )
0 1 2 3 4 (5,0/5)

Opinion By jedyny196, 0 1 2 3 4
You have to wait a bit, but it's worth it. Goods in accordance with the description, very good conta ...
Apr 19, 2018
Opinion By BOGDAN KAFEL, 0 1 2 3 4
The phone arrived, carefully packed, after a long wait. But it was worth waiting. SUPER !!! Exactly ...
Apr 18, 2018
Confirmed Purchase