Please note that our online shop uses cookies technology and at the same time does not collect automatically any information, except information contained in these files (so called. "cookies").

Samsung Galaxy S6 Dual Sim Duos G920FD a G9200 – czym się różnią?

Samsung Galaxy S6 Dual Sim Duos G920FD a G9200 – czym się różnią?

Dziś do naszej oferty dodaliśmy nowy wariant dwusimowego Samsung Galaxy S6 – wariant G920FD. To już drugi dwusimowy wariant s6 w naszej ofercie. Czy różnią się obydwa modele?

Model G9200 i G920FD posiada obsługę dualsim standby  Active – oznacza to że 2 karty sim są aktywne cały czas, nawet podczas rozmowy telefonicznej na jednej z nich – druga linia pozostaje wolna. Otrzymamy więc powiadomienie o drugim połączeniu telefonicznym. Funkcja ta jest uzyskiwana przez automatyczne ustawienie przekierowania wzajemnego z jednej karty na drugą i w drugą stronę z poziomu menu urządzenia. 

Prawdziwa różnica między tymi modelami dotyczy częstotliwości LTE - model G9200 obsługuje zarówno częstotliwości TDD jak i FDD, G920FD zaś wyłącznie FDD. W polsce na chwilę obecną funkcjonują w większości funkcjonują częstotliwości FDD. Tylko Aero2 funkcjonuje na częstotliwości TDD. Jeśli więc podróżujesz po świecie, wybierz model G9200, jeśli Twój telefon będzie używany tylko na terenie kraju - zadowolisz się modelem G920FD, gdyż na chwilę obecną większość naszych operatorów wspiera częstotliwości FDD.

UWAGA: Jeśli nie będziesz miał obsługi częstotliwości TDD nie oznacza to braku zasięgu telefonu! Chodzi tutaj wyłącznie o technologię LTE. W przypadku użytkowania operatora który wspiera TDD a Twój telefon nie ma obsługi tych częstotliwości, telefon przełączy się w najwyższą poprzedzającą technologię transmisji - HSPA+ czyli do 44mbit/s.

Model G920FD jest oczywiście nieco tańszy.

Obydwa modele są dostępne w naszej ofercie:

http://www.bludiode.com/index.php?kategoria=0_0&str=g920fd

http://www.bludiode.com/index.php?kategoria=0_0&str=g92001Comments

  • Avatar
    lesław
    Jan 1, 2018

    proszę o poradę mam dwie karty jedna z premium mobile na internet druga do rozmów telefonicznych czy po zainstalowaniu obu kart będę mógł użytkować osobno internet a osobno prowadzić rozmowy telefoniczne- jestem w premium mobile...pozdraw.b.serd.

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment:

Last added reviews

Does not yet have a product review.

Reviews about the shop ( 2 )
0 1 2 3 4 (5,0/5)

Opinion By jedyny196, 0 1 2 3 4
You have to wait a bit, but it's worth it. Goods in accordance with the description, very good conta ...
Apr 19, 2018
Opinion By BOGDAN KAFEL, 0 1 2 3 4
The phone arrived, carefully packed, after a long wait. But it was worth waiting. SUPER !!! Exactly ...
Apr 18, 2018
Confirmed Purchase