Please note that our online shop uses cookies technology and at the same time does not collect automatically any information, except information contained in these files (so called. "cookies").

iPhone SE w wersji 64GB

iPhone SE w wersji 64GB

Do oferty w naszym sklepie trafił Apple iPhone SE w wersji 64GB w czterech wersjach kolorystycznych. Nie ma co się oszukiwać - w dobie rozwoju technologii, a co za tym idzie - rozwoju aplikacji mobilnych dostępnych w naszych telefonach oraz systemów nimi sterującymi, standardem staje się pojemność większa niż 16GB czy 32GB w naszych telefonach. Z tego też powodu zdecydowaliśmy się na wprowadzenie modelu SE w wersji 64GB, który wspierany jest przez najnowszy iOS 11.

Ponieważ większość naszej oferty stanowią urządzenia dual sim, gdzie możemy zamiast drugiej karty sim dołożyć do telefonu kartę pamięci, tak urządzenia firmy Apple nie mają możliwości rozszerzenia wewnętrznej pamięci, a więc jesteśmy "skazani" na to co zaoferuje producent.

Wersja 64GB zapewni wystarczająco dużo miejsca na aplikacje, gry, zdjęcia czy filmy, które wraz z biegiem czasu także zajmują więcej tak cennego miejsca w naszych urządzeniach mobilnych.

Sprawdź cenę i dostępność na Bludiode.com

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment:

Last added reviews

Does not yet have a product review.

Reviews about the shop ( 2 )
0 1 2 3 4 (5,0/5)

Opinion By jedyny196, 0 1 2 3 4
You have to wait a bit, but it's worth it. Goods in accordance with the description, very good conta ...
Apr 19, 2018
Opinion By BOGDAN KAFEL, 0 1 2 3 4
The phone arrived, carefully packed, after a long wait. But it was worth waiting. SUPER !!! Exactly ...
Apr 18, 2018
Confirmed Purchase