Please note that our online shop uses cookies technology and at the same time does not collect automatically any information, except information contained in these files (so called. "cookies").

HTC M8 Dualsim i HTC M8s ze Snapdragon 615

HTC M8 Dualsim i HTC M8s ze Snapdragon 615

HTC M8 to już nie flagowy model HTC – zastąpił go bowiem model M9, jednak M8 to dalej bardzo dobry wybór, dlatego nie rezygnujemy z niego sprzedaży.

HTC M8 Dualsim to standardowa wersja ze Snapdragon 801, Kamerą UltraPix, metalową obudową ale wzbogacona o funkcjonalność Dualsim i to w wersji Active. To znaczy że obydwie karty działają w jednym czasie nawet mimo prowadzonej rozmowy telefonicznej. Jeśli komuś zależy na jakości wykonania oraz dualsim – to ten model z pewnością spełni wymagania.

HTC M8s ze Snapdragon 615 – to niby odświeżona wersja zeszłorocznego M8 single sim. Cóż, procesor Snapdragon 615 nie będzie wydajniejszy od stosowanego poprzednio Snapdragon 801. Będzie za to na pewno bardziej energooszczędny, a do tego w modelu m8s powiększeniu uległa bateria z 2600mah do 2810mah. Czyli jeśli chodzi  o czas działania na baterii może być naprawdę nieźle. Kamera UltraPix została zastąpiona standardową matrycą 13mpix. Szczegółowość zdjęć będzie większa, ale na pewno w słabym oświetleniu lepiej sprawdzi się ta UltraPix.

Tutaj warto zaznaczyć jedno – większość Internetu oszukuje nas na temat kamery UltraPix pokazując że wcale nie radzi sobie dużo lepiej w słabym oświetleniu od kamer konkurencji – nie jest to prawda. Kamera UltraPix naturalnie w ułamku sekundy rejestruje obraz w słabym oświetleniu, podczas gdy konkurencja by wygenerować obraz o podobnej jasności musi najpierw zrobić zdjęcie, potem programowo podnieść jasność obrazu. Do tego konkurencja stosuje dłuższy czas naświetlenia, więc wystarczy minimalne poruszenie dłoną i obraz będzie nieostry. UltraPix tego nie ma! To bardzo dobra kamera, która lepiej reaguje na światło niż konkurencja, jedynym minusem jest mała rozdzielczość, jednak w zupełności wystarczająca

Zapraszamy do zakupu modeli M8!

http://www.bludiode.com/one-m8-dual-sim-16gb-lte-grey

http://www.bludiode.com/htc-one-m8s-4g-nfc-16gb-space-gray-euLeave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment:

Last added reviews

Does not yet have a product review.

Reviews about the shop ( 2 )
0 1 2 3 4 (5,0/5)

Opinion By jedyny196, 0 1 2 3 4
You have to wait a bit, but it's worth it. Goods in accordance with the description, very good conta ...
Apr 19, 2018
Opinion By BOGDAN KAFEL, 0 1 2 3 4
The phone arrived, carefully packed, after a long wait. But it was worth waiting. SUPER !!! Exactly ...
Apr 18, 2018
Confirmed Purchase