Please note that our online shop uses cookies technology and at the same time does not collect automatically any information, except information contained in these files (so called. "cookies"). zamknij

Blackphone 2 - super bezpieczny telefon!

Blackphone 2 - super bezpieczny telefon!

Blackphone 2 super bezpieczny telefon!

Dla Biznesmena i nie tylko..

Przeciętni użytkownicy nawet nie zdają sobie sprawy z tego, że wiele aplikacji, które mają zainstalowane w swoich smnartfonach, do poprawnego działania potrzebują dostępu do: tożsamości, zdjęć i multimediów, aparatu fotograficznego, informacji o połączeniu Bluetoth, kontaktów, lokalizacji, telefonu, informacji o połączeniu Wi-Fi… Nie sądzicie, że to zdecydowana przesada?  Z tego powodu niektórzy producenci zaczęli fabrycznie wyposażać swoje systemy operacyjne  w rozwiązania szyfrujące, a  jednym z nich jest Blackphone 2, który ma oferować znacznie lepsze parametry techniczne i zabezpieczenia od wcześniejszego modelu. 

Silent OS, system operacyjny telefonu został zaprojektowany na bazie Androida i zespolony z zestawem aplikacji wykonanych wyłącznie na tego smartfona.  Producent zaopatrzył  telefon w zmodyfikowaną wersję Androida, szyfrowane połączenia głosowe i wiadomości tekstowe, a wbudowane aplikacje  dodatkowo zwiększają jego bezpieczeństwo.  Aplikacje Silent Circle w założeniu mają być jak najmniej obciążające dla systemu. Smartfon jest też kompatybilny z programem "Android for Work" oddzielającym kontakty prywatne od biznesowych. Ciekawym rozwiązaniem jest to że w Blackphone 2 możemy stworzyć kilka pulpitów, z których każdy będzie działał jak osobny telefon i żadne dane nie będą współdzielone przez te wirtualne telefony. Innymi słowy, możemy wydzielić osobną przestrzeń dla kontaktów z pracy, domu czy innego dowolnego miejsca.

Wszystkie aplikacje dedykowane Blackphone 2  będzie można łatwo skonfigurować tak, by ustalić, które z nich działają ile danych otrzymują oraz jakie funkcje telefonu mogą być włączone podczas użytkowania każdej z aplikacji.

Blackphone ma też całkiem niezłe parametry techniczne, ale za tą cenę można mieć telefon o jeszcze lepszych parametrach, np. Huawei Mate 8 kupiony z naszego sklepu również ma o wiele mniej aplikacji tzw śledzących, niż te wypuszczane na rynek europejski.

http://www.bludiode.com/2-silent-circle-32gb-lte-black

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment: