Please note that our online shop uses cookies technology and at the same time does not collect automatically any information, except information contained in these files (so called. "cookies").

Blackphone 2 - super bezpieczny telefon!

Blackphone 2 - super bezpieczny telefon!

Blackphone 2 super bezpieczny telefon!

Dla Biznesmena i nie tylko..

Przeciętni użytkownicy nawet nie zdają sobie sprawy z tego, że wiele aplikacji, które mają zainstalowane w swoich smnartfonach, do poprawnego działania potrzebują dostępu do: tożsamości, zdjęć i multimediów, aparatu fotograficznego, informacji o połączeniu Bluetoth, kontaktów, lokalizacji, telefonu, informacji o połączeniu Wi-Fi… Nie sądzicie, że to zdecydowana przesada?  Z tego powodu niektórzy producenci zaczęli fabrycznie wyposażać swoje systemy operacyjne  w rozwiązania szyfrujące, a  jednym z nich jest Blackphone 2, który ma oferować znacznie lepsze parametry techniczne i zabezpieczenia od wcześniejszego modelu. 

Silent OS, system operacyjny telefonu został zaprojektowany na bazie Androida i zespolony z zestawem aplikacji wykonanych wyłącznie na tego smartfona.  Producent zaopatrzył  telefon w zmodyfikowaną wersję Androida, szyfrowane połączenia głosowe i wiadomości tekstowe, a wbudowane aplikacje  dodatkowo zwiększają jego bezpieczeństwo.  Aplikacje Silent Circle w założeniu mają być jak najmniej obciążające dla systemu. Smartfon jest też kompatybilny z programem "Android for Work" oddzielającym kontakty prywatne od biznesowych. Ciekawym rozwiązaniem jest to że w Blackphone 2 możemy stworzyć kilka pulpitów, z których każdy będzie działał jak osobny telefon i żadne dane nie będą współdzielone przez te wirtualne telefony. Innymi słowy, możemy wydzielić osobną przestrzeń dla kontaktów z pracy, domu czy innego dowolnego miejsca.

Wszystkie aplikacje dedykowane Blackphone 2  będzie można łatwo skonfigurować tak, by ustalić, które z nich działają ile danych otrzymują oraz jakie funkcje telefonu mogą być włączone podczas użytkowania każdej z aplikacji.

Blackphone ma też całkiem niezłe parametry techniczne, ale za tą cenę można mieć telefon o jeszcze lepszych parametrach, np. Huawei Mate 8 kupiony z naszego sklepu również ma o wiele mniej aplikacji tzw śledzących, niż te wypuszczane na rynek europejski.

http://www.bludiode.com/2-silent-circle-32gb-lte-black

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment:

Last added reviews

Does not yet have a product review.

Reviews about the shop ( 2 )
0 1 2 3 4 (5,0/5)

Opinion By jedyny196, 0 1 2 3 4
You have to wait a bit, but it's worth it. Goods in accordance with the description, very good conta ...
Apr 19, 2018
Opinion By BOGDAN KAFEL, 0 1 2 3 4
The phone arrived, carefully packed, after a long wait. But it was worth waiting. SUPER !!! Exactly ...
Apr 18, 2018
Confirmed Purchase