Please note that our online shop uses cookies technology and at the same time does not collect automatically any information, except information contained in these files (so called. "cookies").

REDMI PRO: Xiaomi po raz kolejny zaskakuje połączeniem wysokiej jakości i niskiej ceny.

REDMI PRO: Xiaomi po raz kolejny zaskakuje połączeniem wysokiej jakości i niskiej ceny.

Na początku lipca 2016 doczekaliśmy się wreszcie premiery nowego smartfonu firmy Xiaomi. Chiński producent, oprócz poprawy wydajności i udoskonalenia designu, postanowił także wyposażyć urządzenie w niespotykany do tej pory w z serii Redmi podwójny aparat fotograficzny. Kamera z dwoma obiektywami o rozdzielczości 13MP i 5MP ma wg deklaracji firmy ma zbliżyć zdjęcia wykonywane przez Redmi Pro do poziomu  lustrzanych obiektywów cyfrowych. Do tego dochodzi moduł ImagiQ , który pozwala na uzyskanie efektu rozmycia „bokeh” dzięki któremu zdjęcia uzyskują prawdziwie profesjonalny sznyt.

Parametry techniczne stawiają REDMI PRO wśród smartfonów z najwyższej półki, dziesięciordzeniowy procesor MediaTek Helio X25 (dotyczy wersji exclusive edition) o taktowaniu 2,5 Ghz oraz karta graficzna Mali T880 dają gwarancję wysokiej wydajności i płynnej pracy, dodatkowo systemy oszczędzenia mocy i niezwykle pojemna bateria 4050mAh (excluseve edition) sprawiają, że nie musimy myśleć ciągle o tym gdzie znajduje się nasza ładowarka. Całość uzupełnia 5,5 – calowy wyświetlacz z funkcją wyposażony w system niezależnego rozświetlania każdego piksela OLED i współczynnikiem kontrastu 60000: 1, który zapewnia najwyższą jakość i czytelność obrazu niezależnie od poziomu nasłonecznienia.

Mówiąc o REDMI PRO nie sposób nie wspomnieć o designie. Co prawda metalowa obudowa nie jest niczym wyjątkowym w telefonach tej serii, jednak tym razem została wzbogacona o specjalną szczotkowaną strukturę, która pozwala wyczuć w dotyku każdy najdrobniejszy szlif, dzięki temu telefon poza wyjątkową prezencją doskonale leży w dłoni.

Więcej informacji na karcie produktu: http://bludiode.com/pl/kategoria-eksportu-do-porownywarek/1436-redmi-pro-3gb-32gb-dual-sim-english-silver.html?search_query=redmi+pro&results=17

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment:

Last added reviews

Does not yet have a product review.

Reviews about the shop ( 2 )
0 1 2 3 4 (5,0/5)

Opinion By jedyny196, 0 1 2 3 4
You have to wait a bit, but it's worth it. Goods in accordance with the description, very good conta ...
Apr 19, 2018
Opinion By BOGDAN KAFEL, 0 1 2 3 4
The phone arrived, carefully packed, after a long wait. But it was worth waiting. SUPER !!! Exactly ...
Apr 18, 2018
Confirmed Purchase