Please note that our online shop uses cookies technology and at the same time does not collect automatically any information, except information contained in these files (so called. "cookies").

Nokia 8 - Pionier technologii bothie

Nokia 8 - Pionier technologii bothie
Długo wyczekiwana premiera telefonu Nokia 8 jest już za nami. Zatem wiemy już jakie cechy posiada nowy flagowiec Nokii. Tym co wyróżnia 8-kę od pozostałych flagowców jest funkcja bothie czyli nagrywanie jednocześnie z kamery przedniej jak i tylnej, aby uchwycić to co dzieje się przed obiektywem aparatu jak i reakcję nagrywającego na te wydarzenie.  
Aby obraz był najlepszej jakości Nokia wraz z firmą HMD Global nawiązali współpracę z firma ZEISS, dzięki czemu telefon został wyposażony w 13 megapikselową matrycę z pełną paletą kolorów, przesłoną f/2.0, sensorem odległości na podczerwień, dwukolorową diodą doświetlającą oraz optyczną stabilizacją obrazu. Procesor odpowiedzialny za stabilizację pracy na tym smartfonie to dobrze znany Snapdragon 835, wspierany 4 GB pamięci RAM. Pamięć przeznaczona na zapis danych to 64 GB.
Wyświetlacz o przekątnej 5,3" zabezpieczony jest szkłem Corning Gorilla Glass 5 a zasilany baterią o pojemności 3090 mAh, niestety bateria jest niewymienna.  
OZO Audio jest odpowiedzią na rosnące potrzeby użytkowników urządzeń mobilnych, którzy coraz częściej dzielą się między sobą materiałami wideo, również w mediach społecznościowych. Zespół trzech mikrofonów odbiera dźwięk z całego otoczenia. Oprogramowanie zaś ma za zadanie wzmocnienie odgłosów „spoza kadru” w taki sposób, że odbiorca treści ma wrażenie pełnego uczestnictwa w wydarzeniu mającym miejsce na wideo.
Ciepło generowane przez podzespoły telefonu ma być rozprowadzane równomiernie po obudowie, dzięki zastosowaniu cienkiej, jednobryłowej obudowy, co jest dodatkowym plusem dla urzytkowania. 
Jak w poprzednich modelach, Nokia gwarantuje nam, że będzie regularnie aktualizować Androida pod względem bezpieczeństwa. 
A co ty sądzisz o tym urządzeniu? Napisz w komentarzu

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment:

Last added reviews

Does not yet have a product review.

Reviews about the shop ( 2 )
0 1 2 3 4 (5,0/5)

Opinion By jedyny196, 0 1 2 3 4
You have to wait a bit, but it's worth it. Goods in accordance with the description, very good conta ...
Apr 19, 2018
Opinion By BOGDAN KAFEL, 0 1 2 3 4
The phone arrived, carefully packed, after a long wait. But it was worth waiting. SUPER !!! Exactly ...
Apr 18, 2018
Confirmed Purchase