Please note that our online shop uses cookies technology and at the same time does not collect automatically any information, except information contained in these files (so called. "cookies").

Meizu PRO 6S i PRO 6 Plus już w Bludiode!

Meizu PRO 6S i PRO 6 Plus już w Bludiode!

Meizu PRO 6S i PRO 6 Plus już w Bludiode!

Meizu odkąd jest na rynku produkuje bardzo pieczołowicie wykonane urządzenia. Ich domeną jest metal. Obudowy meizu są zawsze bardzo dobrze dopracowane, ich urządzenia pewnie leżą w dłoni i sprawiają bardzo dobre wrażenie wizualne.

Nie inaczej jest tym razem:

Meizu PRO 6S to odświeżona wersja urządzenia które zostało zaprezentowane nieco ponad pół roku temu. Ten bardzo podobny do iPhone, ale jednak inny, smartphone posiada 5,2 ekran FullHD AMOLED. Za wydajność odpowiedzialny jest procesor Mediatek Helio X25 z aż 10 rdzeniami, wspomaga go 4GB pamięci RAM i 64GB ROM. Odświeżona wersja dostała jeden z najnowszych aparatów cyfrowych – Sony IMX368 o rozdzielczości 12Mpix. Powiększeniu o 500 mah uległa również bateria która była słabym ogniwem poprzedniej wersji smartphone. Teraz to akceptowalne 3060mah. Meizu PRO 6S pozbył się zatem bolączek poprzednika i bez wątpienia jest to jedno z najładniejszych urządzęń na rynku.

PRO 6 Plus to już zupełnie inna historia, choć wizualne sprzęt jest podobny do PRO 6S. Jednak to znacznie większy smartphone przeznaczony dla profesjonalistów. Posiada aż 5,7” ekran QuadHD wykonany w technologii Super AMOLED i wyposażony w funkcję rozpoznawania siły nacisku – 3D Press. Obraz napędza jeden z najwydajniejszych procesorów na rynku – Exynos 8890 wyposażony w 8 rdzeni. Warto wspomnieć też o dużej baterii – 3400mah.

Meizu pokazało więc 2 porządne urządzenia które śmiało mogą konkurować z najlepszymi, a również dzięki pełnej certyfikacji na rynek europejski i europejski soft, będą bez problemu działać na naszym rynku.

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment:

Last added reviews

Does not yet have a product review.

Reviews about the shop ( 2 )
0 1 2 3 4 (5,0/5)

Opinion By jedyny196, 0 1 2 3 4
You have to wait a bit, but it's worth it. Goods in accordance with the description, very good conta ...
Apr 19, 2018
Opinion By BOGDAN KAFEL, 0 1 2 3 4
The phone arrived, carefully packed, after a long wait. But it was worth waiting. SUPER !!! Exactly ...
Apr 18, 2018
Confirmed Purchase