Please note that our online shop uses cookies technology and at the same time does not collect automatically any information, except information contained in these files (so called. "cookies"). zamknij

Blackberry z DualSim? Tak - to Blackberry Keyone Dual Sim Black Edition!

Blackberry z DualSim? Tak - to Blackberry Keyone Dual Sim Black Edition!

Czy ktoś pamięta jeszcze Blackberry? Tak, producent przeszedł spore przekształcenia, m.in. nie produkuje już sam swoich urządzeń, a robi to Chińskie TCL. Robi to jednak dobrze, a efektem ich nie tak długiej współpracy stała się nowość w całej dotychczasowej ofercie Blackberry... wydali oni egzemplarz z DualSim!

Blackberry KeyOne nie zachwyca może parametrami, w końcu procesor Snapdragon 625 w urządzeniu za ok. 2000zł to na dzisiejsze czasy... słabo, ale za to jest to urządzenie które jako jedyne na rynku, oferuje klawiaturę QWERTY. Urządzenie stało się od dziś jeszcze bardziej biznesowe, gdyż producent wydał jego wersję o oznaczeniu 100-7 - posiadającą moduł Dual-Sim i współpracującą z LTE B20. A więc jest już naprawdę nieźle. Jeśli zatem potrzebujesz QWERTY, DualSim - nie mogłeś trafić lepiej. Zapraszamy!

Blackberry Keyone DualSim Black Edition 64GB - Sprawdź cenę w Bludiode.com

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment: