Xperia 1 II - Sony zmieniło kierunek, a może marketing?

Xperia 1 II - Sony zmieniło kierunek, a może marketing?

  admin

 (1802)    (4)

  Premiery produktów

W ubiegłym roku Xperia 1 nie otrzymywała najlepszych recenzji - nie najlepsza jakość zdjęć, nie najlepsze głośniki, nie najlepsza bateria. Wyglądało na to, że telefon był bardzo przeciętny. Ale nie o to chodzi, Xperia 1 została stworzona dla profesjonalistów, którzy chcieli mieć materiał RAW ze swojego aparatu i móc go później edytować. Xperia 1 miała świetny tryb manualny wideo pozwalający zachować duży zakres dynamiki. Przykłady takiego materiału, po edycji można zobaczyć tutaj:

Miał też ekran 4K. Zgadza się, większość smartfonów nie osiąga 3K. Ten rodzaj ekranu umożliwiał bardzo precyzyjne oglądanie rzeczywistych nagrań wykonanych telefonem.

W tym roku Xperia 1 II nie ukrywa, że ​​jest skierowana do profesjonalistów. Myślę, że to dobry pomysł, aby nie porównywać tych telefonów z innymi urządzeniami głównego nurtu. Sony naprawdę mówi, że ich urządzenia nie starają się być najlepiej sprzedającymi się flagowcami, zamiast tego - jest to raczej narzędzie dla profesjonalnego fotografa / fotografa.

Jeśli interesują Cię parametry najnowszej Xperia 1 II, spójrz tutaj:

Sony Xperia 1 II w Bludiode.com

 (1802)    (4)