Urządzenia QOO można teraz kupić na Bludiode.com

Urządzenia QOO można teraz kupić na Bludiode.com

  admin

 (2384)    (9)

Vivo jest dobrze znaną na chińskim rynku marką. Okazało się jednak, że ich urządzenia są drogie. Odpowiedzią na to jest ich submarka - IQOO, która produkuje tańsze niż urządzenia VIVO (coś w rodzaju Honor dla urządzeń Huawei).

W rzeczywistości urządzenia Vivo mają czasami nieracjonalnie wysokie ceny w porównaniu do innych chińskich marek, takich jak Xiaomi czy Meizu.
Pierwsze urządzenia, które chcielibyśmy Państwu zaprezentować w naszym sklepie to IQOO 5 oraz IQOO 5 Pro. Oba urządzenia to flagowe modele z najnowszym procesorem Snapdragon 865. Obydwa mają główny czujnik 50mpix od Samsunga (to prawdopodobnie podobny czujnik, który mamy w serii Huawei P40). To, co wyróżnia się w tych urządzeniach, to ekrany 120 Hz (jak seria Realme X50 czy najnowszy Samsung Galaxy). Dodatkowo IQOO pro ma peryskopowy zoom x5. Wersja Pro jest również wyposażona w ładowarkę 120 WATT.

Co musisz wiedzieć, jeśli obecnie decydujesz się na którykolwiek z produktów IQOO, nie licz na wielojęzyczny globalny rom. Znajdziesz jednak język angielski i będziesz mieć możliwość osobnej instalacji Google Apps.

URZĄDZENIA IQOO NA BLUDIODE.COM

 (2384)    (9)