Samsung Galaxy Z Flip F700

Samsung Galaxy Z Flip F700

  admin

 (2213)    (2)

  Premiery produktów

Oto nadchodzi - druga generacja składanego telefonu z elastycznym ekranem od Samsunga już tu jest.
Nie możemy przestać odczuwać, że premiera Z Filp jest zgodna z premierą najnowszej Motoroli RAZR o bardzo podobnej konstrukcji.
Co to jest Z flip? To w zasadzie wnętrze Galaxy S10e i jego aparaty, połączone w elastyczną obudowę telefonu. Mamy wtedy - zeszłoroczny flagowy układ - Snapdragon 855 w połączeniu z 8 GB pamięci RAM i 256 GB z możliwością rozszerzenia za pomocą karty microSD.
Tym, co odróżnia Z Flip od S10e, jest jego konstrukcja. Po rozłożeniu urządzenie ma wewnętrzny elastyczny, składany ekran o wielkości 6,8 ”. Dodatkowo ma mały ekran po drugiej stronie, dzięki czemu będziesz mógł zobaczyć proste powiadomienia lub dzwoniącego bez otwierania telefonu.
Cena telefonu jest podobna do znacznie nowszej i potężniejszej Galaxy S20 Ultra - ten ma ten sam rozmiar ekranu, ale wyższą rozdzielczość. Ma nowszy procesor - Snapdragon 865, a nawet do 16 GB lub pamięci RAM (domyślnie 12 GB). Ma również bardziej zaawansowaną konfigurację aparatu - łączy 4 obiektywy o różnej szerokości z głównym czujnikiem 108 mpix. Ten jest również o wiele bardziej wytrzymały i wodoodporny. I tak - nie składa się, dzięki temu rozmiarowi może wystawać z kieszeni.
A ty, co wolisz? Nowszy, składany projekt czy lepsze parametry?

GALAXY Z FILP W BLUDIODE.COM

 (2213)    (2)