Jesteś weryfikowany? Nie złość się!

Jesteś weryfikowany? Nie złość się!

  admin

 (1845)    (4)

Drodzy Klienci. Nikt nie lubi potwierdzać swojej niewinności, ale kiedy poprosiliśmy Cię o potwierdzenie płatności kartą - nie traktuj tego jak sprawy sądowej!

Kiedy płacisz kartą kredytową - uważamy, że masz dobry zamiar. Chcemy tylko wysłać Ci produkt, abyś był szczęśliwy. Niestety, nie wszyscy są tacy jak Ty i mają ten sam zamiar.
Nasz sklep, podobnie jak inne w naszej branży, doświadcza pewnej ilości oszustw. Postanowiliśmy podzielić się z Wami statystykami ostatnich 45 dni zakupów w naszym sklepie.

Przez ostatnie 45 dni musieliśmy zwrócić 25,74% wszystkich płatności kartą kredytową z powodu nieuczciwych transakcji! Wow, to dużo!
Nie martw się wtedy, kiedy weryfikujemy Twoją transakcję. W dobie cyfrowych portfeli, przechowywanie danych kart na kontach przeglądarek, płacenie kartą za każdy zakup w sklepie spożywczym jest bardzo ryzykowne! Musimy bronić tych, którzy nie są tego świadomi.
Jak weryfikujemy?

Zwykle potrzebujemy tylko tokena autoryzacji transakcji (można go otrzymać u wydawcy karty) lub, jeśli nie możesz podać tego kodu, prosimy o zdjęcie karty z DANYMI WRAŻLIWYMI (potrzebne są tylko ostatnie 4 cyfry karty! przesłałeś nam zdjęcie swojej karty z odkrytymi pozostałymi danymi!) + wyciąg z karty kredytowej.

Mam nadzieję, że rozumiesz i nie złość się na nas, gdy prosimy o weryfikację Twojej transakcji. Jest dla bezpieczeństwa nas wszystkich!

 (1845)    (4)