Aktualizacje dotyczące wysyłki smartfonów z naszego sklepu podczas epidemii Coronavirusa

Aktualizacje dotyczące wysyłki smartfonów z naszego sklepu podczas epidemii Coronavirusa

  admin

 (16725)    (27)

Szanowni Państwo, chcielibyśmy poinformować, że obecnie nie obserwujemy problemu z wysyłką urządzeń od naszych dostawców w Hongkongu. Nie ma opóźnień w wysyłaniu paczek przez Fedex lub Quantium. Konieczne może być sprawdzenie, w jaki sposób paczki są przetwarzane przez Fedex w Twoim kraju, niektóre kraje mają dziś ograniczenia (np. Niemcy, Indie). Większość krajów pozostaje nienaruszona.

Nieznacznie różni się sytuacja, gdy przechodzimy do paczek wysyłanych z Chin pocztą. Transport chiński wraca do zdrowia po spowolnieniu spowodowanym przez wirusa od grudnia do lutego (obecnie epidemia znacznie zwolniła), a samoloty z paczkami są pełne. Może to spowodować znaczne opóźnienia w otrzymaniu zamówień wysłanych pocztą. Mamy jednak informacje, że firmy kurierskie, takie jak np. DHL działają normalnie, bez opóźnień. Jeśli zależy Ci na czasie - wybierz usługę kurierską zamiast poczty. Jeśli możesz poczekać trochę dłużej - poczta powinna również wykonać zadanie.

Jeśli chodzi o przyjęcie paczki do rąk - co się stanie, jeśli skażona osoba wysyła / transportuje / dostarcza paczkę? "Ryzyko infekcji koronawirusem z paczek jest bardzo niskie”. Wirus może żyć na papierze do 3 godzin / kartonie do 12 godzin / powierzchniach plastikowych do 36 godzin. Należy pamiętać, że nasze paczki są dostarczane w ciągu od 10 do 60 dni, przechodzą zatem długą drogę. Aby być wyjątkowo bezpiecznym, konsumenci mogą czyścić opakowania lub inne powierzchnie za pomocą roztworów zawierających 62% do 71% alkoholu etanolowego, 0,5% nadtlenku wodoru lub 0,1% podchlorynu sodu. (źródło Nytimes.com, businessinsider.com)

 (16725)    (27)