Samsung Galaxy A8 A800YZ już w Bludiode.com!

Samsung Galaxy A8 A800YZ już w Bludiode.com!

Tak, informujemy z wykrzyknikiem, choć nie wiem czy jest on tu słuszny. Z jednej strony nowy Galaxy A8 to bardzo ładne i dobrze wykonane urządzenie. Takie „nie Samsungowe”. Metalowa obudowa, małe ramki na około wyświetlacza, nawet bardzo małe – zaledwie 1,2mm. Ekran 5,7” FullHD SuperAMOLED. Kamera 16mpix i 5mpix do selfie. Hybrydowy Dual-Sim – czyli albo 2x SIM, albo 1x SIM, 1x microSD. Jest i nawet czytnik odcisków palców.

Jest i procesor Exynos 5430! To taki jak w Samsung Galaxy Alpha czy Galaxy Note 3 N9000. Powinno być więc wydajnie. No ale tego jeszcze nie wiemy. Na rynku będzie bowiem również wersja ze znacznie słabszym Snapdragon 615 a Samsung deklaruje że obydwa urządzenia będą miały zbliżoną wydajność… Cóż, Exynos powinien być szybszy o jakieś 25%-50% od Snapdragona. Może to oznaczać że jego wersja w A8 będzie w jakiś sposób zubożona przez np. wycięte rdzenie GPU. Jakiejś wielkiej tragedii jednak nie ma bo A8 ze Snapdragon 615 uzyskuje jakieś 30 000 pkt w Antutu. To nie jest mało, ale jak by wziąć pod uwagę cenę urządzenia – ponad 2000zł w dniu premiery – to jednak jest. Konkurencyjne urządzenia w tej cenie mają wydajność właśnie wspomnianego, pełnego Exynos 5430 a więc jakieś 45 000 pkt w Antutu.

Bludiode na dzień dzisiejszy sprzedaje wersję z Exynos – A800YZ. Mamy nadzieję że ta wersja okaże się jednak tym na co czekamy – w pełi wydajnym, metalowym i ładnym urządzeniem DualSim.

Zapraszamy do zakupu!

Informacja na temat wydajności procesora już wkrótce!

http://www.bludiode.com/index.php?kategoria=0_0&str=a800yzDeixar uma resposta

Todos os campos são obrigatórios

Nome:
E-mail: (Não publicado)
Comentário: