Galaxy Tab View T670 – telewizja idzie do lamusa nie tylko w Polsce

Galaxy Tab View T670 – telewizja idzie do lamusa nie tylko w Polsce

Telewizja - programy tematyczne odtwarzane w ustalonej wcześniej kolejności i o ustalonej treści w założeniu bez stronniczej, to ostatnio coraz częściej przeżytek. Po pierwsze dlatego że ludzie mogą wybrać już medium które odtwarza im dowolne treści, na dowolne tematy, w dowolnej kolejności – to oczywiście Internet. Po drugie dlatego że stronniczość mediów od dawna jest bardzo wątpliwa. Dziennikarz w założeniu powinien przedstawić nienacechowaną pod żadnym względem treść do osądu widza. Jak wiemy owa „niestronniczość” dziennikarska to fikcja a poszczególne stacje przedstawiają materiał „skręcający” w stronę preferencji wydawcy/dziennikarza/redaktora.

Internet nie jest tu oczywiście 100% lekarstwem, jednak w Internecie to my decydujemy co i kiedy oglądamy. Stronniczość zostaje, ale gdy jest nachalna klikasz przycisk „X” na karcie przeglądarki i szukasz oceny obiektywnej danego zagadnienia.

Wyrzuć więc telewizor tak jak my :)

A jak już wyrzucisz i będzie Ci smutno, oprócz wyjścia do ludzi proponujemy także nowego Galaxy Tab View który ma Ci brak po telewizorze zastąpić. To 18,4” Tablet który odtworzy dowolną treść na żądanie użytkownika – korzysta on z systemu Android. Dotychczas tak duże tablety miewały problemy z responsywnością interfejsu – wiązało się to głównie z tym że były napędzane przez system Windows który był niedostosowany do tak dużego ekranu dotykowego. Galaxy Tab View nie ma takiego problemu. Jeśli chcesz go zabrać do innego pokoju czy na piknik – nie ma sprawy, ma wbudowaną rączkę do przenoszenia i stojak który pozwala na używanie w wielu pozycjach. Posiada też mocne głośniki stereo które gwarantują że każdy usłyszy to co jest odtwarzane. Pozostałe parametry techniczne nie zachwycają – procesor Exynos 7580 czy 2GB Ram, a nawet sama rozdzielczość ekranu – FullHD. Ale umówmy się, to w zupełności wystarczy do tego co procent założył – a więc do bezprzewodowego odtwarzania dowolnych treści w dowolnej kolejności w dowolnym czasie :)

Zapraszamy do zakupu

http://www.bludiode.com/index.php?kategoria=0_0&def_rel=szukany+produkt&str=t670Deixar uma resposta

Todos os campos são obrigatórios

Nome:
E-mail: (Não publicado)
Comentário: