Samsung Galaxy Grand Prime Plus Dual Sim - markowy telefon nie musi być drogi i to w Dual Sim

Samsung Galaxy Grand Prime Plus Dual Sim - markowy telefon nie musi być drogi i to w Dual Sim

Samsung kolejny raz pokazuje nam, że markowy telefon nie musi być drogi, tak właśnie jest w przypadku modelu: Samsung Galaxy Grand Prime Plus Dual Sim

Co prawda urządzenie nie ma powalających specyfikacji, ale jak na tą półkę cenową, do standardowej pracy spokojnie wystarczą.

Przyjrzyjmy się im z bliska: Procesor (CPU) Quad-core, Cortex-A53  Mediatek MT6737T 1400 Mhz Amatorom gier być może nie wystarczyć pamięci Ram 1,5GB, jak też pamięci wewnętrznej 8GB - to stanowczo za mało, na szczęście można ją rozbudować kartą micro sd, kosztem drugiej karty sim, nawet do 256GB. Smartfon ma na pokładzie system operacyjny Android OS, v6.0 (Marshmallow).

Niewątpliwym atutem jest wymienna bateria 2600 mAh, oraz mocna szeroka metalowa ramka wzmacniająca konstrukcję urządzenia. 

Aparat wykonuje zadowalające zdjęcia:8 MP, f/2.2, autofocus, LED flash, bardzo pozytywnie zaskakuje przedni aparat 5MP z dodatkową diodą doświetlającą, tak więc mamy i z przodu i z tyłu osobne lampy błyskowe. 

Telefon jest godny polecenia dla osób szukających markowego niedrogiego telefonu, którym oprócz klasycznych funkcji wystarczy przeglądanie poczty czy internetu. 

https://bludiode.com/pl/szukaj?controller=search&orderby=reference&orderway=desc&search_query=g532

Deixar uma resposta

Todos os campos são obrigatórios

Nome:
E-mail: (Não publicado)
Comentário: