HTC U11 Dual Sim 64GB LTE (Black)

u11-64gb-black

Nuevo producto

Precio: 1 224,72€

El tiempo de entrega - desde 10 a 20 días de trabajo - comprobar

share

Valoración Total Valoración Total:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 Votos

Vea la clasificación
0 1 2 3 40
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 Añadir Comentarios Ver Comentarios Ver Comentarios

Al comprar este producto puede recoger hasta 135 puntos de lealtad . Su carrito totalizará 135 puntos que se puede convertir en un vale de 12,16€.


Accesorios

 • Añadir al carrito
  En stock

  Amazfit BipUp to 45-day battery life | GPS+GLONASS dual-mode positioning Heart Rate | Light WeightYou’ll forget what charging feels...

 • Añadir al carrito
  En stock

    Amazfit GTREndurance transition, design returnLuxurious metal ceramic technology 1| Retina display 24/7 | AI automatically detects...

 • Añadir al carrito
  En stock

 • Añadir al carrito
  En stock

  Apple Watch Series 5You’ve never seen a watch like this.This watch has a display that never sleeps.With the new Always-On...

 • Añadir al carrito
  En stock

    Slim. Beautiful. Strong. Featuring a double crown AMOLED screen and lightweight design, this watch is classy and sleek. Pair that with...

 • Añadir al carrito
  En stock

  Tamanho e peso98 mm (3,9 pol.)98 mm (3,9 pol.)35 mm (1,4 pol.)Altura: 35 mm (1,4 pol.) Largura: 98 mm (3,9 pol.) Espessura: 98 mm...

Przedstawiamy Edge Sense, rewolucyjny sposób interakcji.


Jesteśmy liderem innowacji, i tak jak Ty, nieustannie poszukujemy, uczymy się i rozwijamy nasze pasje. Chcieliśmy wyjść poza schemat i dlatego stworzyliśmy rewolucyjnie nowy, intuicyjny sposób interakcji z telefonem - Edge Sense. Zwykły uścisk otwiera zupełnie nowy świat.

A to dopiero początek. Olśniewający, trójwymiarowy design, inspirowany żywiołem wody, aparat, który zdobył najwyższy do tej pory wynik w DxOMarki, jaki kiedykolwiek osiągnął smartfon, nowy UltraSzybki Autofokus, najczystszy dźwięk z funkcją Aktywnej Redukcji Szumów, a wszystko w pięknym, wodoodpornym opakowaniu. Wraz z HTC U11 nadchodzi nowa era smartfonów.

Tworzenie HTC U11

Design inspirowany naturą.

DESIGN


KRYSTALICZNA POWIERZCHNIA

ManifestUje Ciebie

Krystaliczna powierzchnia odbija światło podczas ruchu, tworząc piękne refleksy. Kolory wielu warstw szkła łączą się i odbijają światło pod każdym kątem. Stworzyliśmy tym samym nową gamę olśniewających, niesamowicie żywych kolorów.

3-OSIE SYMETRII

Symetrycznie smukły pod każdym kątem.

Nowy, unikalny wygląd HTC U11 został osiągnięty dzięki formowaniu szkła w ekstremalnych warunkach wysokiego ciśnienia i temperatury. To skomplikowany proces, ale dzięki niemu uzyskaliśmy idealną symetrię, która sprawia, że telefon jest smukły i naturalnie zaokrąglony na rogach. Trójwymiarowe szkło z przodu i z tyłu, lepiej chroni i wygląda zjawiskowo!

TRÓJWYMIAROWY EKRAN SZKLANY

Autentyczne kolory. Czysty, wyraźny obraz.

HTC U11 posiada 5.5’, trójwymiarowy, szklany ekran, zaprojektowany tak, by wiernie odzwierciedlać obraz. Z naszym najlepszym wyświetlaczem oraz autentycznym odwzorowaniem kolorów, zapewniamy czystą przyjemność oglądania. Ekran nie przycina ani nie zniekształca obrazu na krawędziach.

EDGE SENSE

Nowy sposób interakcji.

Nie ma bardziej powszechnej rzeczy niż trzymanie telefonu w dłoni. I tu właśnie zrodził się nasz pomysł. Edge Sense zmienia ten podstawowy gest w coś kompletnie nowego, rewolucyjnego. Wprowadza innowacyjny sposób interakcji z telefonem.

Dzięki Edge Sense swobodnie korzystasz ze wszystkiego co lubisz. Wystarczy ścisnąć telefon, by zrobić zdjęcie, otworzyć wiadomość lub uruchomić ulubione aplikacje. Wcześniej wymagało to więcej czasu, teraz wystarczy jeden ruch. Dzięki odważnym ideom, rozpoczynamy nową erę interakcji z telefonem.

Masz siłę do zmian. Zmiana zaczyna się od Ciebie.

Edge Sense nieustannie rozwija funkcjonalności w Twoim telefonie. Masz pełną kontrolę nad konfiguracją uruchamiania i dostępu do aplikacji. Jedym uściskiem możesz otworzyć Facebooka, Twitter czy Pinteresta lub uruchomić głosowego Asystenta Google, który czeka na Twoje polecenia! Wszystko w Twoich rękach. Wystarczy jeden prosty gest, a HTC U11 jest gotowy, by Ci towarzyszyć.

Stworzony do zdjęć.

Korzystanie z aparatu nigdy nie było takie proste. Koniec z niezdarnym szukaniem przycisku. Unieś, ściśnij telefon i uśmiechnij się. Nareszcie robienie zdjęć przychodzi naturalnie i jest niezwykle łatwe.
Aparat
Asystent Google
Voice-to-text

Zdjęcia bez ograniczeń. Pod wodą i w mroźne dni.

Wodoodporny HTC U11 z technologią Edge Sense sprawia, że robisz rewelacyjne zdjęcia niezależnie od pogody!iii Nawet jeśli woda uniemożliwi Ci korzystanie z ekranu, dzięki Edge Sense jednym uściskiem złapiesz każde ujęcie.

Podczas zimowych, mroźnych miesięcy Edge Sense zadba, by Twoje ręce nie zmarzły. Możesz swobodnie korzystać z telefonu, ściskając go dłonią, bez konieczności ściągania rękawiczek.

USONIC


Najbardziej zaawansowane technologicznie słuchawki w smartfonie.

Zanurz się w czystym dźwięku. HTC U11 posiada w zestawie najnowszą wersję słuchawek HTC USonic z aktywną redukcją szumów oraz adaptacyjnym dźwiękiem. Inne słuchawki skupiają się raczej tylko na jakości dźwięku, pomijając to co najważniejsze - każdy słyszy inaczej. HTC USonic wykorzystując technologię sonaru - impulsu dźwiękowego, analizuje Twoje wewnętrzne ucho i przystosowuje profil muzyczny do twojej anatomii. To najbardziej unikalne, spersonalizowane doświadczenie muzyczne.

AKTYWNA REDUKCJA SZUMÓW

Usłysz czysty dźwięk dzięki Aktywnej Redukcji Szumów.

Ucisz zakłócenia. Usłysz czysty dźwięk. HTC USonic wprowadza Aktywną Redukcję Szumów, która redukuje zakłócenia i szumy z otoczenia, byś mógł skupić się wyłącznie na muzyce. Aktywna redukcja szumów nieustannie monitoruje natężenie dźwięku z otoczenia i automatycznie wycisza dźwięki w tle. Ty skupiasz się wyłącznie na muzyce, grach i wideo.

Potężniejszy BoomSound na górze i na dole.

Ulepszyliśmy nasze głośniki BoomSound Hi-Fi. Zaprojektowaliśmy je tak, by dźwięk był głośniejszy i wyraźniejszy. Górny, wysokotonowy głośnik posiada akustyczną komorę, która sprawia, że niskie i średnie tony są bogatsze. Podczas gdy dolny, niskotonowy głośnik zapewnia czystszy i głębszy bas. Dlatego dźwięk jest niezwykle precyzyjny w każdym szczególe.

APARAT

Najlepiej oceniany aparat w smartfonie!

Aparat w HTC U11 uzyskał niesamowity wynik w DxOMark 90. To najwyżej oceniony aparat w smartfonie w historii DxOMarkiv.

Nagradzany w konkursach aparat w HTC U11 z każdym zdjęciem imponuje coraz bardziej. Optyczna, elektroniczna, wieloosiowa stabilizacja obrazu i superszybki autofokus, działający w każdym oświetleniu sprawią, że zdjęcia będą maksymalnie ostre, a wideo płynne. Unowocześniliśmy nasz aparat i kamerę wideo aby zwiększyć zakres ekspozycji. Dzięki HDR Boost mamy zapewnioną redukcję szumów, płynność, poprawę balansu bieli i zachowaną dbałość o każdy szczegół.

Korzystając z aparatu HTC U11, z każdym ujęciem będziesz pod jeszcze większym wrażeniem.

HDR BOOST

Potężne studio fotograficzne w Twojej dłoni.

Dzięki funkcji Auto HDR Boost zdjęcia będą wyraźniejsze, bez opóźnień. Wykonując kilka zdjęć, HTC U11 mierzy najciemniejsze i najjaśniejsze punkty, aby uzyskać najlepsze ujęcie. HTC U11 ulepsza tekstury i kolory, zwiększa widoczność szczegółów, aby każde zdjęcie wyglądało świetnie. Tymczasowa redukcja szumów automatycznie wykorzystuje wszystkie informacje, tak by usunąć niepożądane dźwięki i dostarczyć najczystszy materiał wideo.

ULTRASZYBKI AUTOFOKUS

Szybki i precyzyjny jak ludzkie oko.

Świetna wiadomość dla fotografów. HTC U11 posiada tę samą pełną sensorową technologię automatycznego ustawiania ostrości, która znajduje się w najlepszych aparatach DSLR. Zazwyczaj tylko kilka sensorów służy do ustawiania ostrości, ale przy użyciu naszego nowego ultrafioletowego autofokusa do automatycznego ustawiania ostrości wykorzystywane są wszystkie piksele. Dzięki połączeniu zaawansowanego sprzętu i oprogramowania, HTC U11 potrafi skupić się na obiekcie szybko i precyzyjnie, bez względu na jego położenie. Zupełnie tak, jak ludzkie oko. Zarówno przy poruszających się obiektach, nagraniach na żywo, jak i przy słabym oświetleniu.

SYSTEM STABILIZACJI

Niezawodny aparat, dzięki któremu nie przegapisz żadnego momentu.

Unikatowy, optyczny i elektroniczny system stabilizacyjny HTC U11 zapewni stabilność i ostrość zdjęć, nawet wtedy, gdy trzęsie Ci się ręka.

PRZEDNI APARAT

Wyglądasz świetnie, w każdym ujęciu. W dzień i w nocy.

Nowy przedni aparat łączy w sobie rozdzielczość 16MP i czułość UltraPixel w dzień i w nocy. Wykorzystuje to samo potężne wzmocnienie HDR i redukcję szumów, co główna kamera. Zrób sobie selfie nowym aparatem HTC U11.

DŹWIĘK

Odtwarzaj swoje wspomnienia z dźwiękiem 360°.

Cztery wielokierunkowe mikrofony z Akustycznym Zoomem zapewniają spójność obrazu z dźwiękiem. Mikrofony w urządzeniu współpracują ze sobą w celu nagrywania dźwięku ze wszystkich kierunków, dzięki czemu przy przybliżaniu wideo można wzmocnić określone dźwięki w konkretnym miejscu. Z HTC U11 masz najlepszą jakość nagrywania w 3D.

WIDEO

Doświadcz naszej najbardziej żywej i wyraźnej jakości wideo.

Jesteśmy dumni, że po wielu latach pracy możemy przedstawić technologię Temporal Noise Reduction, która zapewni jedne z najczystszych filmów wideo. Analizując wszystkie informacje, HTC U11 usuwa niechciane elektroniczne szumy, aby uzyskać najdoskonalszą jakość obrazu.

ASYSTENT HTC SENSE COMPANION

Twój inteligentny, cyfrowy asystent.

Wewnątrz każdego HTC U11 znajdzisz inteligentnego asystenta, który jest mądrzejszy niż kiedykolwiek wcześniejv. HTC Sense Companion nauczy się Twoich codziennych nawyków, aby zaoferować Ci lepszą pomoc i wygodę każdego dnia.

Nie daj się zaskoczyć.

Czasem żyjąc w pośpiechu nie sprawdzasz poziomu baterii. HTC Sense Companian przyjdzie Ci z pomocą, przypominając byś wziął ze sobą ładowarkę lub power bank.
Funkcja oszczędzania akumulatora
Poprawa wydajności
Pogoda
Fitness Buddy
Ciekawe miejsca
Polecane restauracje
1
ETA

Procesor mobilny QUALCOMM SNAPDRAGON

Nasza najszybsza do tej pory prędkość działania.

HTC U11 jest napędzany mobilną platformą Qualcomm® Snapdragon™ 835vi i oferuje pierwszy procesor wykonany w 10 nanometrowym procesie technologicznym. To przekłada się na zapierającą dech w piersiach grafikę, wyjątkową responsywność, doskonałą wydajność i dłuższą żywotność baterii. Zyskujesz do 25% płynniejszą grafikę, o 35% wydajniej odtwarzane wideo lub o 3 godziny dłuższą pracę baterii. Procesor pozwala na 30% wzrost czasu odtwarzania muzyki, a nawet 43% dłuższy czas przeglądania sieci za pośrednictwem łączności w technologii LTEvii. Każdy HTC U11 posiada tę samą wydajność niezależnie od technologii łącza, danych komórkowych lub operatora.

RODZINA KOLORÓW

Inspirowane naturą.

Przyjrzeliśmy się bliżej cudom natury i opracowaliśmy paletę barw tak dynamiczną, jak i nieprzewidywalną. Przyjrzyj się sobie i wybierz kolor, który podkreśla twoją wyjątkowość, inspiruje Twój blask.

i Na podstawie ocen Dxomark: dxomark.com/Mobiles

ii Dostępność i aplikacji Amazon Alexa zależy od regionu. Należy skonsultować się z lokalnym operatorem.

iii HTC U11 posiada stopień ochrony IP67 i jest odporny na kurz, zachlapania oraz wodę do głębokości 1 metra, aż do 30 minut, badania przeprowadzono w kontrolowanych warunkach laboratoryjnych. Podczas codziennego używania wodoodporność może zmniejszać się. Nie wolno ładować ani w żaden inny sposób używać portu USB typu C jeśli miał kontakt z wodą. Instrukcje dotyczące suszenia i porady dotyczące utrzymania wodoodporności można znaleźć w instrukcji obsługi, w dziale pomocy technicznej na stronie internetowej lub w aplikacji pomocy w urządzeniu. Zniszczenia spowodowane zalaniem mogą nie być objęte gwarancją.

iv Na podstawie ocen Dxomark: dxomark.com/Mobiles

v Dostępności i i funkcjonalności HTC Sense Companion różnią się w zależności od regionu. Należy skonsultować się z lokalnym operatorem.

vi Qualcomm Snapdragon jest produktem firmy Qualcomm Technologies, Inc. Qualcomm i Snapdragon są znakami towarowymi firmy Qualcomm Incorporated zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. Używany za zgodą.

vii Testy wydajności przeprowadzane są w laboratoriach HTC przy użyciu określonych urządzeń HTC. Żywotność baterii różni się w zależności od użytkowania i ustawień. Użycie, warunki otoczenia, łączność sieciowa i inne czynniki mogą różnić się w rzeczywistości.

 • Rozmiar1

  153,9 x 75,9 x 7,9; 169 g

 • Platforma Android2

  Android™ 7.1 z interfejsem HTC Sense™

 • Aparat

  • 12 MP (HTC UltraPixel™ 3 z pikselami 1,4 μm)
  • Autofokus UltraSpeed
  • Czujnik BSI
  • Optyczna stabilizacja obrazu (OIS)
  • Przysłona ƒ/1.7
  • Dwutonowa lampa błyskowa LED
  • Samowyzwalacz do 10 s
  • Wykrywanie twarzy
  • Tryb Pro z ręcznym sterowaniem, ekspozycja do 32 s i obsługa formatu RAW
  • Tryb HDR Boost
  • Zdjęcia panoramiczne
  • Hyperlapse
  • Filmowanie w zwolnionym tempie (1080p przy 120 kl./s)
  • Nagrywanie filmów w rozdzielczości 4K z dźwiękiem przestrzennym, dźwięk o wysokiej rozdzielczości, ogniskowanie akustyczne
  • Zdjęcia z filmów
 • GPS

  • GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou
 • Poprawa jakości dźwięku

  • HTC USonic z funkcją aktywnego eliminowania szumu
  • HTC BoomSound™ Hi-Fi
  • Nagrywanie dźwięku przestrzennego, cztery mikrofony
  • Nagrywanie dźwięku stereo o wysokiej rozdzielczości
  • Certyfikat Hi-Res Audio
  • Zawsze włączone polecenia głosowe
  • Uruchamianie za dotknięciem ekranu
  • Sensor Hub do monitorowania aktywności fizycznej
  • HTC Connect
  • Wyciszanie dzwonka po podniesieniu
  • Tryb kieszonkowy
  • Wyciszanie za pomocą obrócenia
 • IP67

 • Ekran

  • 5,5 cala, Quad HD (2560 x 1440 pikseli)
  • Super LCD 5
  • 3D Corning® Gorilla® Glass 5
  • Personalizacja kolorystyczna wyświetlacza
 • Typ karty SIM

  Nano SIM / Dwie karty nano SIM

  • 16MP
  • Matryca BSI
  • Przysłona ƒ/2.0
  • Makijaż na żywo
  • Automatyczne autoportrety (przy wykryciu uśmiechu, przy stałym obrazie)
  • Autoportret wyzwalany głosowo
  • Samowyzwalacz do 10 s
  • Tryb HDR Boost
  • Panoramiczny autoportret
  • Nagrywanie filmów w rozdzielczości Full HD 1080p
 • Czujniki

  • Czujnik światła
  • Czujnik zbliżeniowy
  • Czujnik ruchu Motion G
  • Kompas
  • Żyroskop
  • Czujnik magnetyczny
  • Czujnik odcisków palców
  • Sensor Hub
  • Czujnik brzegowy
 • Bateria5

  • Pojemność: 3000 mAh
  • Czas rozmów w sieci 3G/4G: do 24,5 godz.
  • Czas czuwania w sieci 3G/4G: do 14 dni
  • Tryb oszczędzania energii
  • Zaawansowany tryb oszczędzania energii
  • Technologia Quick Charge 3.0
 • Multimedia

  Obsługiwane formaty audio:
  Odtwarzanie: .3gp, .mp4, .m4a, .aac, .ts, .flac, .mp3, .mid, .ogg, .mkv, .wav
  Nagrywanie: .3gp, .aac, .flac

  Obsługiwane formaty wideo:
  Odtwarzanie: .3gp, .mp4, .ts, webm, mkv
  Nagrywanie: .3gp, .mp4, .mkv

 • HTC Edge Sense

  Ściśnięcie telefonu uruchamia funkcje i nie tylko

 • Częstotliwość procesora

  Qualcomm™ Snapdragon™ 835, ośmiordzeniowy, 64-bitowy, do 2,45 Ghz

 • Pamięć3

  • ROM: 128 GB, RAM: 6 GB
  • Pamięć rozszerzona: karta microSD™ o pojemności do 2 TB (zajmuje gniazdo SIM2)
  • Obsługa Flex Storage
 • Obsługa sieci4

  • 2G/2.5G — GSM/GPRS/EDGE
  • 3G UMTS
  • 4G LTE (do 800 Mb/s, w zależności od usługi)
  • z agregacją pasm częstotliwości 2CA, 3CA, 4CA
  • VoLTE, połączenia Wi-Fi
  • Urządzenie obsługujące Cat 15 LTE, prędkość pobierania danych do 800 Mb/s, prędkość wysyłania danych do 75 Mb/s
 • Łączność

  • Dual Sim
  • NFC
  • BlueTooth® 4.2
  • Wi-Fi®: 802.11 a/b/g/n/ac (2.4 i 5 GHz)
  • Strumieniowe przesyłanie multimediów z telefonu do zgodnych urządzeń obsługujących standardy Chromecast, DLNA™, AirPlay™ i Miracast™
  • USB 3.1 Gen 1, typu C
  • Przyciski dotykowe
  • DisplayPort
 • HTC Sense Companion

  Sugestie w oparciu o Twoje działania

 1. Wymiary fizyczne mogą się nieco zmieniać w zakresie tolerancji fabrycznej.

 2. Platforma może się zmienić po aktualizacji oprogramowania.

 3. Dostępna pamięć jest mniejsza ze względu na oprogramowanie telefonu. Dostępna pojemność może się zmienić w wyniku aktualizacji oprogramowania telefonu i działania aplikacji.
  Pamięć rozszerzona jest ograniczona wielkością dostępnych kart microSD.

 4. Pasma sieci w poszczególnych regionach mogą być różne, w zależności od operatora sieci komórkowej i lokalizacji. Sieć 4G LTE jest dostępna tylko w niektórych krajach. Prędkość wysyłania i pobierania danych również zależy od operatora.

 5. Czasy pracy baterii mogą się różnić w zależności od sieci telefonii komórkowej, lokalizacji, siły sygnału, konfiguracji funkcji, użycia aplikacji, telefonu i wielu innych czynników. Rzeczywiste wyniki mogą być inne.

Uwaga: Parametry techniczne mogą ulec zmianie po aktualizacji oprogramowania lub zostać zmienione bez wcześniejszego powiadomienia.

CantidadPrecioUsted ahorra
2 1 213,46€ Hasta 22,52€
3 1 209,41€ Hasta 45,93€
4 1 207,83€ Hasta 67,56€
5 1 206,71€ Hasta 90,05€
Envío de:Hong-Kong
Duración de la garantía12 meses en casa del productor / proveedor
Tiempo de entrega de10
El tiempo de entrega20
Tiempo de procesamiento para servicio de garantía6 semanas
Tiempo de procesamiento para la reparación de la garantía a12 semanas
La cantidad de ROM64 GB
Dual SimSi
Resistencia al aguaSi

No hay preguntas de los clientes por ahora.


Su pregunta se ha enviado con éxito a nuestro equipo. Gracias por la pregunta!
Empezar una nueva conversación
esconder forma
Captcha

¿Tienes miedo de lo que sucederá si tu dispositivo tiene un mal funcionamiento?


COMPRUEBE CÓMO FUNCIONA LA GARANTÍA EN BLUDIODE.COM

Duración de la garantía del producto que puede encontrar en la pestaña llamada "Más información"

Sobre la base de 0 Votos - 0 1 2 3 4 0/5
Filtrar:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

Productos Recomendados

 • Añadir al carrito
  En stock

  Capture the wonder of your creativity with HONOR 20 PRO. A completely redesigned quad camera setup is packed with the latest photography...

 • Añadir al carrito
  En stock

  Galaxy S20, S20+, and S20 UltraThis is the phone that will change photography. Meet Galaxy S20, S20+, and S20 Ultra. With...

 • Añadir al carrito
  En stock

  120Hz double smooth experience * Information flows at your fingertips The refresh rate and fluency are closely related. 120 frames per...

 • Añadir al carrito
  En stock

  OnePlus 7T Pro90 Hz Display. Smooth Like Never Before.90 HzFluid DisplayQualcomm® Snapdragon™ 855 PlusQHD+...

 • Añadir al carrito
  En stock

  Black Shark 2. Best DPS, ever.BEST DPS EVERSnapdragon™ 855Up to 12GB + 256GBDirect Touch Multilayer Liquid...