Informamos que nossa loja online usa tecnologia de arquivos de cookie e, ao mesmo tempo, não coleta automaticamente nenhuma informação, exceto as informações contidas nesses arquivos (os chamados "cookies").... aceptar

Samsung Galaxy A8 A800YZ już w Bludiode.com!

Samsung Galaxy A8 A800YZ już w Bludiode.com!

Tak, informujemy z wykrzyknikiem, choć nie wiem czy jest on tu słuszny. Z jednej strony nowy Galaxy A8 to bardzo ładne i dobrze wykonane urządzenie. Takie „nie Samsungowe”. Metalowa obudowa, małe ramki na około wyświetlacza, nawet bardzo małe – zaledwie 1,2mm. Ekran 5,7” FullHD SuperAMOLED. Kamera 16mpix i 5mpix do selfie. Hybrydowy Dual-Sim – czyli albo 2x SIM, albo 1x SIM, 1x microSD. Jest i nawet czytnik odcisków palców.

Jest i procesor Exynos 5430! To taki jak w Samsung Galaxy Alpha czy Galaxy Note 3 N9000. Powinno być więc wydajnie. No ale tego jeszcze nie wiemy. Na rynku będzie bowiem również wersja ze znacznie słabszym Snapdragon 615 a Samsung deklaruje że obydwa urządzenia będą miały zbliżoną wydajność… Cóż, Exynos powinien być szybszy o jakieś 25%-50% od Snapdragona. Może to oznaczać że jego wersja w A8 będzie w jakiś sposób zubożona przez np. wycięte rdzenie GPU. Jakiejś wielkiej tragedii jednak nie ma bo A8 ze Snapdragon 615 uzyskuje jakieś 30 000 pkt w Antutu. To nie jest mało, ale jak by wziąć pod uwagę cenę urządzenia – ponad 2000zł w dniu premiery – to jednak jest. Konkurencyjne urządzenia w tej cenie mają wydajność właśnie wspomnianego, pełnego Exynos 5430 a więc jakieś 45 000 pkt w Antutu.

Bludiode na dzień dzisiejszy sprzedaje wersję z Exynos – A800YZ. Mamy nadzieję że ta wersja okaże się jednak tym na co czekamy – w pełi wydajnym, metalowym i ładnym urządzeniem DualSim.

Zapraszamy do zakupu!

Informacja na temat wydajności procesora już wkrótce!

http://www.bludiode.com/index.php?kategoria=0_0&str=a800yzDeja un comentario

Todos los campos son obligatorios

Nombre:
E-mail: (No publicado)
Comentario: