Informamos que nossa loja online usa tecnologia de arquivos de cookie e, ao mesmo tempo, não coleta automaticamente nenhuma informação, exceto as informações contidas nesses arquivos (os chamados "cookies").... aceptar

Samsung Galaxy Grand Prime Plus Dual Sim - markowy telefon nie musi być drogi i to w Dual Sim

Samsung Galaxy Grand Prime Plus Dual Sim - markowy telefon nie musi być drogi i to w Dual Sim

Samsung kolejny raz pokazuje nam, że markowy telefon nie musi być drogi, tak właśnie jest w przypadku modelu: Samsung Galaxy Grand Prime Plus Dual Sim

Co prawda urządzenie nie ma powalających specyfikacji, ale jak na tą półkę cenową, do standardowej pracy spokojnie wystarczą.

Przyjrzyjmy się im z bliska: Procesor (CPU) Quad-core, Cortex-A53  Mediatek MT6737T 1400 Mhz Amatorom gier być może nie wystarczyć pamięci Ram 1,5GB, jak też pamięci wewnętrznej 8GB - to stanowczo za mało, na szczęście można ją rozbudować kartą micro sd, kosztem drugiej karty sim, nawet do 256GB. Smartfon ma na pokładzie system operacyjny Android OS, v6.0 (Marshmallow).

Niewątpliwym atutem jest wymienna bateria 2600 mAh

Aparat wykonuje zadowalające zdjęcia:8 MP, f/2.2, autofocus, LED flash, bardzo pozytywnie zaskakuje przedni aparat 5MP z dodatkową diodą doświetlającą, tak więc mamy i z przodu i z tyłu osobne lampy błyskowe. 

Telefon jest godny polecenia dla osób szukających markowego niedrogiego telefonu, którym oprócz klasycznych funkcji wystarczy przeglądanie poczty czy internetu. 

https://bludiode.com/pl/szukaj?controller=search&orderby=reference&orderway=desc&search_query=g532

Deja un comentario

Todos los campos son obligatorios

Nombre:
E-mail: (No publicado)
Comentario: