Blackview P2 - solidny smartfon w zaskakująco niskiej cenie w Bludiode

Blackview P2 - solidny smartfon w zaskakująco niskiej cenie w Bludiode

Blackview P2 to solidny smartfon zamknięty w metalowej obudowie. Niewątpliwą główną zaletą urządzenia jest mega duża bateria aż 6000 mAh!

Patrząc na jego specyfikacje, mamy do czynienia z flagowymi parametrami: Pamieć Ram to 4GB, a pamięć wewnętrzna 64GB. Producent zadbał również o to by nie zabrakło szybkiego ładowania, dzięki któremu tak dużą baterię możemy naładować już w dwie godziny.  Ładowanie odbywa się za pośrednictwem portu USB C. Urządzenie posiada czytnik linii papilarnych, a więc szybko i bezpiecznie odblokujemy nasz smartfon. Blackwiew P2 posiada hybrydowy - zamienny Dual Sim z kartą pamięci. Za wydajność Blackview P2 odpowiada 64-bitowy procesor MediaTek MT6750T, a zatem spokojnie możemy pracować, czy grać, nie martwiąc się, o spowolnienia. 

Ekran bardzo dobrze dobrze radzi sobie z prezentowaną grafiką, jest w rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pikseli), co przekłada się na 401 pikseli na cal.

Na koniec warto wspomnieć o aparacie fotograficznym,  zastosowano w nim przysłonę f2,2, oraz 13 megapixelową matrycę. Sam aparat nie jest może nie najmocniejszą stroną telefonu, ale wykonuje zdjęcia na przyzwoitym poziomie.

Deja un comentario

Todos los campos son obligatorios

Nombre:
E-mail: (No publicado)
Comentario: