Informamos que nossa loja online usa tecnologia de arquivos de cookie e, ao mesmo tempo, não coleta automaticamente nenhuma informação, exceto as informações contidas nesses arquivos (os chamados "cookies")....

Samsung Galaxy J7 J700F Dual Sim – w końcu sensowny średni Dual od Samsunga

Samsung Galaxy J7 J700F Dual Sim – w końcu sensowny średni Dual od Samsunga

- Proszę Pana, mam 1200zł i chcę jakiegoś Samsunga z DualSim
- No niestety, Samsung nie ma nic ciekawego w tej cenie, polecam HTC Desire 820 albo Sony M4 Aqua

I tak było do dziś. Samsung nie miał fajnego średniaka z DualSim ze średniej półki cenowej. Proponowane przez niego modele E5, E7 lub A5 posiadały dość słabe jak na tą cenę procesory – zaledwie Snapdragon 410. Samsung Galaxy J7 ma 5,5” ekran AMOLED, kosztuje mniej więcej (lub nawet nieco mniej) a posiada procesor Snapdragon 610 czyli o klasę wyżej aniżeli Snapdragon 410.

Snapdragon choć to jednostka czterordzeniowa i 64 bitowa to jednak trochę mało jak na dziesiejsze standardy, Snapdragon 610 to jednostka prawie 2 razy szybsza od 410tki. W Antutu Samsung J700F uzyskuje wynik prawie 40 000 pkt co jest bardzo przyzwoite.

Samsung Galax J700F ma także 1,5GB Ram, co w zupełności wystarcza jak na dziesiejsze standardy. Posiada jasny 13mpix aparat z przesłoną 1,9… To wynik bardzo dobry, przypomnę że taką samą przesłonę ma Galaxy S6 który jest 2 razy droższy. Co nie zachwyca w J7 to form factor – wygląd już znany, ramki ekranu nie najmniejsze. Nie jest jednak tragicznie – całość ratuje ładnie wykonana, imitująca aluminium ramka.

J7 jest więc bez wątpienia propozycją ciekawą, niezłym konkurentem dla Sony M4 Aqua i HTC Desire 820.

Zapraszamy więc do zakupu!

http://www.bludiode.com/galaxy-j7-j700f-dual-sim-16gb-lte-goldDeja un comentario

Todos los campos son obligatorios

Nombre:
E-mail: (No publicado)
Comentario:

Ostatnio dodane opinie

Nie ma jeszcze recenzji produktu.