Informamos que nossa loja online usa tecnologia de arquivos de cookie e, ao mesmo tempo, não coleta automaticamente nenhuma informação, exceto as informações contidas nesses arquivos (os chamados "cookies")....

Motorola Droid Turbo XT1254 w Polsce

Motorola Droid Turbo XT1254 w Polsce

Polska to kraj liczący ~35mln ludzi, USA to prawie 320mln. Nic więc dziwnego że niektórzy Amerykańscy operatorzy mogą sobie pozwolić na produkowanie urządzeń tylko na ich potrzeby. A czasami to bardzo ciekawe modele – tak jest z całą serią Motorola Droid – począwszy od Motorola Droid HD MAXX XT926, poprzez Motorola Droid Ultra XT1080m a skończywszy na Motorola Droid Turbo XT1254.

Wszystkie modele charakteryzuje jedno – olbrzymia bateria pozwalająca na kilka dni pracy. Wszystkie modele możecie Państwo kupić w naszym sklepie, ale to na XT1254 – DROID Turbo, zatrzymamy się dziś na chwilę.

Ten model to prawdziwy as w rękawie motoroli – posiada wszystkie parametry wyciągnięte na maximum – procesor – Qualcomm Snapdragon 805 o częstotliwości taktowania 2,7Ghz. Pamięć ram – 3GB. Aparat – 21Mpix z możliwością nagrywania 4K. Ekran – 5,2” QuadHD 1440 x 2560 wykonany w technologii AMOLED. Do tego LTE działające w Polsce! Ale chyba najważniejsza, biorąc pod uwagę resztę parametrów będzie bateria – ta posiada pojemność aż 3900mah! A urządzenie wcale nie jest wielgaśnie. Motorola wykorzystała tu materiał Ballistic Nylon który ma zwiększyć zarówno poręczność jak i wytrzymałość urządzenia.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z tym modelem. Posiada u nas 12 miesięczną gwarancję z możliwością przedłużenia do 36 miesięcy. A w tej cenie ciężko będzie o wydajniejszy i mocniejszy model… 

http://www.bludiode.com/motorola-droid-turbo-xt1254Deja un comentario

Todos los campos son obligatorios

Nombre:
E-mail: (No publicado)
Comentario:

Ostatnio dodane opinie

Nie ma jeszcze recenzji produktu.