Informamos que nossa loja online usa tecnologia de arquivos de cookie e, ao mesmo tempo, não coleta automaticamente nenhuma informação, exceto as informações contidas nesses arquivos (os chamados "cookies")....

iPhone X - już dostępny w Bludiode

iPhone X - już dostępny w Bludiode

Chyba nie będzie przesadą, jeśli stwierdzę, że obok LG V30 i Samsung Galaxy S8/Note 8 to chyba jeden z najbardziej wyczekiwanych i zarazem najdroższych seryjnie produkowanych smartphon'ów w tym roku.

Już wkrótce uruchomimy sprzedaż tego zadziwiającego super telefonu, oczekujemy jedynie na zdefiniowanie ceny w przedsprzedaży. Jedno jest pewne, tanio nie będzie... i to głównie ze względu na dostępność tego modelu w tym roku.

Dlaczego jest taki super zapytacie?
Być może dlatego, że Apple potrafi przecierać nowe szlaki na rynku smartfonów oferując całkiem nowe, ciekawe i praktyczne rozwiązania, niespotykane dotąd nigdzie indziej u producentów smartfonów.
A może dlatego, że oferowana technologia w tym urządzeniu deklasuje konkurencję i zostanie dogoniona przez inne koncerny za ok 2 lata.
Sami wybierzcie powód.

Niestety wg doniesień płynących prosto z koncernu Apple’a wiemy już, że w tym roku nie wszyscy będą mogli cieszyć się tym urządzeniem – fabryki nie są w stanie sprostać ilościom zamówień na to urządzenie.

Deja un comentario

Todos los campos son obligatorios

Nombre:
E-mail: (No publicado)
Comentario:

Ostatnio dodane opinie

Nie ma jeszcze recenzji produktu.