Informamos que nossa loja online usa tecnologia de arquivos de cookie e, ao mesmo tempo, não coleta automaticamente nenhuma informação, exceto as informações contidas nesses arquivos (os chamados "cookies")....

REDMI PRO: Xiaomi po raz kolejny zaskakuje połączeniem wysokiej jakości i niskiej ceny.

REDMI PRO: Xiaomi po raz kolejny zaskakuje połączeniem wysokiej jakości i niskiej ceny.

Na początku lipca 2016 doczekaliśmy się wreszcie premiery nowego smartfonu firmy Xiaomi. Chiński producent, oprócz poprawy wydajności i udoskonalenia designu, postanowił także wyposażyć urządzenie w niespotykany do tej pory w z serii Redmi podwójny aparat fotograficzny. Kamera z dwoma obiektywami o rozdzielczości 13MP i 5MP ma wg deklaracji firmy ma zbliżyć zdjęcia wykonywane przez Redmi Pro do poziomu  lustrzanych obiektywów cyfrowych. Do tego dochodzi moduł ImagiQ , który pozwala na uzyskanie efektu rozmycia „bokeh” dzięki któremu zdjęcia uzyskują prawdziwie profesjonalny sznyt.

Parametry techniczne stawiają REDMI PRO wśród smartfonów z najwyższej półki, dziesięciordzeniowy procesor MediaTek Helio X25 (dotyczy wersji exclusive edition) o taktowaniu 2,5 Ghz oraz karta graficzna Mali T880 dają gwarancję wysokiej wydajności i płynnej pracy, dodatkowo systemy oszczędzenia mocy i niezwykle pojemna bateria 4050mAh (excluseve edition) sprawiają, że nie musimy myśleć ciągle o tym gdzie znajduje się nasza ładowarka. Całość uzupełnia 5,5 – calowy wyświetlacz z funkcją wyposażony w system niezależnego rozświetlania każdego piksela OLED i współczynnikiem kontrastu 60000: 1, który zapewnia najwyższą jakość i czytelność obrazu niezależnie od poziomu nasłonecznienia.

Mówiąc o REDMI PRO nie sposób nie wspomnieć o designie. Co prawda metalowa obudowa nie jest niczym wyjątkowym w telefonach tej serii, jednak tym razem została wzbogacona o specjalną szczotkowaną strukturę, która pozwala wyczuć w dotyku każdy najdrobniejszy szlif, dzięki temu telefon poza wyjątkową prezencją doskonale leży w dłoni.

Więcej informacji na karcie produktu: http://bludiode.com/pl/kategoria-eksportu-do-porownywarek/1436-redmi-pro-3gb-32gb-dual-sim-english-silver.html?search_query=redmi+pro&results=17

Deja un comentario

Todos los campos son obligatorios

Nombre:
E-mail: (No publicado)
Comentario:

Ostatnio dodane opinie

Nie ma jeszcze recenzji produktu.