Informamos que nossa loja online usa tecnologia de arquivos de cookie e, ao mesmo tempo, não coleta automaticamente nenhuma informação, exceto as informações contidas nesses arquivos (os chamados "cookies")....

HTC U11 128GB w przedsprzedaży w Bludiode.com

HTC U11 128GB w przedsprzedaży w Bludiode.com

HTC Miało kilka gorszych lat w swojej działalności – ich flagowe modele odpowiadające na Samsungi S5, S6 czy LG G3, G4 po prostu nie były tak dobre jak konkurencja. W tym czasie na rynku pojawili się nowi gracze – Huawei z serią P oraz Xiaomi z serią Mi, gdzieś około tego zawsze było też sony z serią Z, a obecnie XZ. Od zeszłego roku jednak sytuacja HTC się zmieniła, mamy bowiem dość dobry model HTC 10 jak i wyprodukowane na potrzeby Google modele Pixel i Pixel XL. Po tym mieliśmy również bardzo dobry HTC U Ultra, jednak niezbyt dobrze przyjęty przez rynek.

W tym roku HTC odpowiada na konkurencyjnego G6 i S8 swoim HTC U11. Technologicznie jednak jeśli idzie o najbardziej widoczny skok technologiczny – ekran z wąskimi ramkami – HTC nie ma tego co konkurencja. To tradycyjna bryła telefonu, co zatem ma w zamian? Na pierwszym miejscu, odmienne od konkurencji będą 2 parametry – aparat – najlepszy na rynku oraz głośniki Stereo z Subwooferem, a właściwie głośnik mono + głośnik do odtwarzania tonów niskich. HTC postarało się również o certyfikat wodoszczelności, jednak troszkę niższy niż u konkurencji – IP67.

Mamy też możliwość ściskania ramki telefonu w celu dodatkowej obsługi dotykowej interfejsu użytkownika.

Czy to jednak Was przekonuje, czy to wystarczająco żeby przekonać się do HTC U11? Jeśli nie wiecie, to wyszukaliśmy dla was model specjalny – z 6GB pamięci ram i aż 128GB pamięci rom. To zatem Max co można mieć na rynku jeśli idzie o parametry związane z wydajnością, mamy tam w końcu Snapdragon 835, a to jest najszybszy obecnie procesor mobilny na rynku.

Serdecznie zapraszamy to krótkiej przedsprzedaży – termin dostarczenia pierwszych urządzeń jest ustalony na koniec czerwca, ale prawdopodobnie odbędzie się to wcześniej.

HTC U11 128GB 6GB RAM – sprawdź cenę w Bludiode.com

Deja un comentario

Todos los campos son obligatorios

Nombre:
E-mail: (No publicado)
Comentario:

Ostatnio dodane opinie

Nie ma jeszcze recenzji produktu.