Informamos que nossa loja online usa tecnologia de arquivos de cookie e, ao mesmo tempo, não coleta automaticamente nenhuma informação, exceto as informações contidas nesses arquivos (os chamados "cookies")....

GOOGLE PIXEL MOCNY KONKURENT GALAXY S7 I iPONE 7

GOOGLE PIXEL MOCNY KONKURENT GALAXY S7 I iPONE 7

Premiera  Google Pixel była w ostatnim miesiącu jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń na rynku nowych technologii.

W kwestii wydajności, najnowszy smartfon internetowego giganta możemy śmiało zaliczyć do flagowców, napędzany jest czterordzeniowym  procesorem Snapdragon 821, którego działanie wspomagane jest  4GB pamięci operacyjnej, za grafikę natomiast odpowiada, znana z Galaxy S7,  karta graficzna Adreno 530.

Google Pixel został wyposażony w aparat o rozdzielczości 12.3MPx z przesłoną f2.0, może wydawać się, że to niewiele, jednak w rankingu DxOMark Mobile kamera uzyskała najwyższy wynik w historii, wyprzedzając nawet iPhone’a 7 i Galaxy S7.

Istotnym aspektem wydaje się również dostępność dwóch wersji rozmiarowych, Google daje swoim użytkownikom do wyboru wersję XL o przekątnej ekranu 5.5” oraz mniejszą, o przekątnej 5”, co w erze powszechnego „śrubowania” rozmiarów jest czymś zdecydowanie coraz rzadszym.

W swoim najnowszym urządzeniu Google kładzie także duży nacisk na oprogramowanie. Pixel jest pierwszym telefonem z wbudowanym Asystentem Google, ponadto poczyniono wiele zmian w kwestii wyglądu interfejsu użytkownika, a także rozbudowano system interakcji głosowych.

Google Pixel to niewątpliwie urządzenie klasy premium, które śmiało może konkurować z takimi flagowcami jak Galaxy S7 i iPhone 7. Więcej szczegółów i specyfikację techniczną produktu znajdą Państwo tutaj: http://bludiode.com/pl/telefony-i-smartfony/google-pixel-xl-32gb-lte-black-2137/?search_query=pixel&results=3

Deja un comentario

Todos los campos son obligatorios

Nombre:
E-mail: (No publicado)
Comentario:

Ostatnio dodane opinie

Nie ma jeszcze recenzji produktu.