Informamos que nossa loja online usa tecnologia de arquivos de cookie e, ao mesmo tempo, não coleta automaticamente nenhuma informação, exceto as informações contidas nesses arquivos (os chamados "cookies")....

BLACKVIEW wysoka jakość w przystępnej cenie

BLACKVIEW wysoka jakość w przystępnej cenie

Nasza oferta została poszerzona o nowe telefony- modele Blackview. Telefony wyróżniają się bardzo ciekawym designem oraz funkcjonalnością. Dodatkowo mają zbliżone parametry do bardziej markowych i bardziej znanych telefonów, posiadając możliwość funkcji Dual Sim, najnowsze wersje systemu Android oraz pamięć RAM do 4GB. Wszystkie modele Blackview są sprzedawane w przystępnych cenach, zaczynających się od 300zł.

Blackview A5

Dostępny w kolorach: czarnym, niebieskim oraz białym.  Model A5 posiada mozaikową obudowę, wyróżniając się spośród innych telefonów. Telefon posiada zainstalowanego najnowszego Androida 6.0, z pamięcią 1GB RAM i 8 GB ROM(z możliwością rozszerzenia do 32GB). Podwójna kamera(tylna 5MP, przednia 2MP) oraz bateria 2000 mAh gwarantują interesującą pracę z A5.

Blackview BV2000S

Dostępny w kolorach: niebieskim, szarym, zielonym, różowym, białym. Model BV2000S posiada podobną specyfikacje, co model A5. Zaopatrzony jest w baterię 2400 mAh. Telefon waży jedynie 155g oraz ma grubość 8.8 mm. 5-calowy ekran oznacza bardziej przejrzystą pracę z telefonem.

Blackview A8 i A8 MAX

Dostępne w kolorach: białym, złotym, czarnym. Telefon A8 MAX zaopatrzony jest w 2GB RAM, 16 GB ROM oraz możliwość rozszerzenia pamięci do 64GB,  co daje wystarczająco przestrzeni nie tylko do płynnego funkcjonowania telefonu ale i przechowywania obrazów, plików wideo, piosenek lub aplikacji. Dużą zaletą telefonu jest rozmiar jego ekranu – 5,5 cali (w A8 – 5 cali)oraz rozdzielczość 1280x720p. W przypadku A8 parametry to: 1GB RAM, 8 GB ROM oraz możliwość rozszerzenia pamięci do 32GB.

Poza tym, bateria 3000 mAh (w A8-2050 mAh) gwarantuje zwiększony czas czuwania oraz odpowiednią moc Twojego telefonu. 

Blackview Ultra (A6)

Ten model jest w kolorach: czarnym, złotym, białym. Model Ultra wyróżnia się możliwością tylnej nawigacji poprzez używanie gestów na tylnej obudowie. Telefon posiada również świetną kamerę, robi niesamowite zdjęcia za pomocą podwójnej kamery, przedniej posiadającej 13mpix oraz tylnej – 5mpix. Z technologią szybkiego ładowania, możesz ładować swoje urządzenie 75% szybciej. 

Blackview E7

Dostępne w kolorach: niebieskim, szarym, białym. Ekran posiada 5.5 cali i rozdzielczość 1280x720. Z baterią 2700 mAh i androidem 6.0 telefon jest w stanie sprostać oczekiwaniom, co do zużycia mocy.

Blackview BV5000

Dostępne w kolorach: czarnym, żółtym oraz moro. Model BV5000, dzięki technologii z której zbudowana jest jego obudowa, jest wodoodporny, odporny na kurz oraz wytrzymały zadrapania i przed upadkami. Obudowa wygląda efektownie dzięki kolorystyce i designowi. Do baterii telefonu można podłączyć za pomocą kabla USB inny model BV5000.

Blackview BV6000S i BV6000

Dostępne w kolorach: czarnym, zielonym, pomarańczowym. Telefon jest w stanie funkcjonować w trudnych warunkach, również podczas obfitego deszczu. Użyto szkła trzeciej generacji Corning Gorilla Glass, które pozwala na korzystanie z ekranu dotykowego, nawet gdy ma się założone rękawiczki. Bateria dzięki 4500 mAh jest w stanie długo wytrzymać. BV6000 posiada 3GB RAM i 32GB ROM, BV6000S – 2 GB RAM i 16 GB ROM.

Blackview R7

Dostępne w kolorach: złotym, srebrnym. Telefon jest napędzany przez procesor MT6755 64-bitowy cztero-rdzeniowy, którego taktowanie dochodzi do 2 GHz. Szybsze działanie telefonu jest spowodowane pamięcią 4GB RAM i 32GB ROM. Dodając do tego, rozdzielczość 1080x1920 i ekran 5,5 calowy, praca z takim telefonem będzie samą przyjemnością. Tylna kamera telefonu R7 posiada 13MP. Dołączając czujniki OV13853 oraz soczewki o przesłonie 2.0f, tylna kamera jest w stanie robić jak najbardziej czyste i jasne zdjęcia, rejestrując całe piękno Twojego kolorowego życia. Z R7 będziesz miał dostęp do sieci wifi 5G, która rozszerza pasmo do 80Mhz. Prędkość transmisji danych zwiększa się do 1Gbps, a szybkość transferu do 125 Mbps.

Kliknij, by zobaczyć naszą ofertę Blackview !

Deja un comentario

Todos los campos son obligatorios

Nombre:
E-mail: (No publicado)
Comentario:

Ostatnio dodane opinie

Nie ma jeszcze recenzji produktu.