Samsung Galaxy Note 7: najnowszy i prawdopodobnie najlepszy phablet Samsunga

Samsung Galaxy Note 7: najnowszy i prawdopodobnie najlepszy phablet Samsunga

Premiera Samsunga Galaxy Note 7 to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń na rynku urządzeń mobilnych w roku 2016. Nowy telefon serii Note był szczególnie wyczekiwany w Polsce, ponieważ jego poprzednik Note 5 trafił do dystrybucji tylko na wybranych rynkach i ominął nasz kraj.

Celem Samsunga jest zunifikowanie serii Galaxy Note i Galaxy S, co jest zauważalne już po samym wyglądzie telefonu, który jest węższy i solidniej zbudowany od swojego poprzednika. Dzięki temu też Note 5 jest bardziej poręczny i świetnie leży w dłoni. Modyfikacji uległ też słynny rysik, który ma węższą końcówkę i szybciej reaguje na zmiany nachylenia, co ciekawe pisać nim można nawet pod wodą, gdyż telefon jest w pełni wodoodporny. 

Pod obudową znajdziemy znany z Galaxy S7 ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 820 wspierany 4GB pamięci operacyjnej oraz baterię o pojemności 3000mAh, a szybką transmisję danych zapewnia wbudowane gniazdo USB 3.1 Ciekawym rozwiązaniem wydaje się także zastosowanie skanera siatkówki, co zapewnia zwiększoną ochronę przed dostępem niepożądanych osób do naszych danych.

Jedynym mankamentem wydaje się brak osobnego slotu na kartę SD w wersji dwu-simowej, jednak mimo to Note 7 wydaje się aktualnie najbardziej zaawansowanym technicznie biznesowym smartfonem na rynku.

Wersja single-sim przedsprzedaż: wysyłka od 25.08

Wersja dual sim przedsprzedaż: wysyłka od 30.08

 

Więcej informacji na karcie produktu: http://www.bludiode.eu/samsung-galaxy-note-7-blue

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment: