Please note that our online shop uses cookies technology and at the same time does not collect automatically any information, except information contained in these files (so called. "cookies"). zamknij

Nowe Samsung Galaxy J7 Prime

Nowe Samsung Galaxy J7 Prime

Zgodnie z przypuszczeniami, Samsung do swojej oferty dołączył Galaxy J7 Prime, które jest ulepszoną wersją Galaxy J7 (2016), choć na pierwszy rzut oka, telefon wiele się nie różni poprawiono w nim specyfikację oraz jakość wykonania podzespołów.

J7 Prime został wyposażony w 5.5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD (1920×1080), chroniony szkłem Gorilla Glass 4.

Za wydajność pracy odpowiada ośmiordzeniowy procesor Exynos 7870 o taktowaniu 1,6 GHz, wspierany 3 GB pamięci operacyjnej RAM. Podwojono również pamięć ROM z 16 GB na 32 GB, dzięki czemu mamy więcej miejsca na zdjęcia wykonane 13-megapikselowym aparatem głównym lub 8-megapikselowym aparatem przednim.

Na pokładzie znajduje się również czytnik linii papilarnych wraz z wydajną baterią 3300 mAh.

Konstrukcja telefonu również została poprawiona przez zastosowanie metalowej obudowy, nie jak w poprzedniej wersji tylko metalowej ramki, w dodatku tylnia kamera jest w nią wpasowana, nie ma przy niej wypukłości. Telefon, dzięki swojemu odświeżonemu wyglądowi w  metalowej obudowie, zyskuje przydomek „premium” w klasie średniaków.

Sprawdź cenę Samsung Galaxy J7 Prime w naszym sklepie

A wy co sądzicie o takim urządzeniu? Czy wygląd, cena oraz specyfikacja przekonują Was? Czekamy na opinie! 

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment: