Please note that our online shop uses cookies technology and at the same time does not collect automatically any information, except information contained in these files (so called. "cookies"). zamknij

GŁÓWNE ZALETY ZAKUPU W BLUDIODE:

UBEZPIECZENIE OD KRADZIEŻYOPŁATY CELNEMONITORING DOSTAWY
Każda przesyłka wysyłana przez Bludiode jest ubezpieczona, w przypadku kradzieży bdź zaginięcia dostawy. To my bierzemy za ni odpowiedzialność.

Z Bludiode nie musisz martwić się, że przyjdzie Ci dodatkowa opłata z Urzędu Celnego, każd paczkę odprawiamy przez UC i dokonujemy opłat.

Monitorujemy dostawę, na każdym etapie. Dzięki nam możesz spokojnie czekać na urzdzenie i być pewnym, że pochodzi z oficjalnej dystrybucji i jest oryginalne.

Jesteśmy importerem telefonów od wielu lat więc wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo Twoich zakupów! Zaczynajc od samego zakupu w internecie gdzie realnym zagrożeniem jest Phishing, Pharming, Spamming, nie wspominajc już o nieuczciwych przedsiębiorcach a kończc na kradzieży paczki.

Bludiode bierze pełn odpowiedzialność za bezpieczeństwo Twojej transakcji! Udostępniamy Ci pełne informacje o zakupionym towarze zanim dokonasz zakupu, nasz koszyk jest chroniony certyfikatem SSL. Do płatności możesz użyć płatności za pobraniem (do kwoty zamówienia 1000zł), płatności PayPal oraz TPay. Masz 14 dni by odstpić od zakupu jako konsument. Gdy pomyliłeś się w składaniu zamówienia, możesz je bezpłatnie anulować, jeśli nie zaczęliśmy jego realizacji!

Każdy produkt pakujemy starannie, w podwójne opakowanie z foli bbelkow, a każda paczka jest ubezpieczona na pełn wartość produktu! Gdy coś pójdzie nie tak, zawsze możesz do nas zadzwonić! Nasi konsultanci s dostępni od poniedziałku do pitku, w godzinach od 09:00 do 16:00 pod tel. 71 700 02 35.

Bludiode jest spółk zarejestrowan w Polsce, masz więc pełn swobodę z korzystania ze swoich praw konsumenta lub przedsiębiorcy. 

Dbamy o to byś zawsze dostawał towar najwyższej jakości, zgodny z opisem, sprawny, oryginalnie opakowany. Jeśli nawet czasem coś pójdzie nie tak, zwrócimy Ci pełne koszty, lub wymienimy Twój produkt na inny.

No dobrze, a dlaczego "Ja miałbym kupić u was, jak u chińczyka na Aliexpress jest taniej....". Ok, jest taniej, ale tylko pozornie, sklepy zlokalizowane w Azji nie podaj bowiem kosztów podatkowych, które Ty drogi kliencie będziesz musiał zapłacić. Jest to podatek VAT w wysokości 23% wartości urzdzenia oraz obsługa celna przesyłki (50-150 zł). Oczywiście, niektóre sklepy próbuj omijać płacenie podatków oferujc wysyłkę "bez-cłow". Tylko jak nazwać omijanie podatków? To pytanie pozostawiamy dla was. W każdym razie Bludiode podatki opłaca w pełnej wysokości, w Twoim imieniu, a także świadczy Ci pośrednictwo w realizacji gwarancji, a nawet wymieni Twój telefon na nowy, jeśli naprawa trwa zbyt długo!

Masz zatem pewność, że dostajesz produkt z legalnego źródła, zawsze opłacony, ubezpieczony, bez żadnych dodatkowych kosztów, bez ryzyka kradzieży lub listu od Urzędu Celnego o zaleganiu z podatkiem!

SEE OUR OFFER!