Please note that our online shop uses cookies technology and at the same time does not collect automatically any information, except information contained in these files (so called. "cookies"). zamknij

GŁÓWNE ZALETY PROGRAMU GWARANCYJNEGO:

GWARANCJA PRODUCENTAPROGRAM WYMIANY 7 DNIZAMIANA URZĄDZEŃ
Producent gwarantuje naprawę, a my tego pilnujemy! Zajmujemy się pełn obsług serwisow od wysyłki do producenta aż do końca naprawy.

Zauważyłeś wadę?

Wymień urzdzenie na nowe w cigu pierwszych 7 dni od daty dostawy!

Czekasz na naprawę powyżej 4 tygodni? Możesz zamówić u nas urzdzenie w wysokości 80% wartości twojego telefonu po 8 tygodniach o wartości 100%.

Wychodzc naprzeciw oczekiwaniom Klienta, firma Bludiode stworzyła niezwykle przyjazny program gwarancyjny, który daje możliwość wymiany urzdzenia na nowe w cigu pierwszych 7 dni od daty otrzymania telefonu jeśli wykryłeś w nim wadę. Wystarczy odesłać do nas zakupiony towar jednocześnie wypełniajc wniosek, z wyraźnym zaznaczeniem, że oczekujesz nowego urzdzenia ->wypełnij wniosek<- *

Realizujemy gwarancję dan przez producenta, korzystajc z autoryzowanych serwisów, tak aby produkt nie stracił swoich właściwości. Jeśli potwierdziłeś usterkę, sprawdź czy Twój smartfon pochodzi z dystrybucji europejskiej, wchodzc na stronę producenta i sprawdzajc czy Twoje urzdzenie występuje w sprzedaży na danym regionie lub dzwonic do autoryzowanego serwisu. Potwierdzajc występowanie w sprzedaży posiadanego modelu, możesz bezpośrednio wysłać go do Polskiego serwisu. W pozostałych przypadkach zakupiony u nas towar należy odesłać do siedziby firmy oraz wypełnić zgłoszenie logujc się na swoje konto na stronie bludiode.com w zakładce moje reklamacje. Naprawę serwisow zrealizujesz za naszym pośrednictwem.

Jesteśmy importerem urzdzeń głównie z Azji, std zakupione u nas urzdzenia musimy wysyłać do właściwych punktów serwisowych, zgodnie z regionem dystrybucji na jaki zostały wyprodukowane. Czas realizacji usługi serwisowej to od 3 do 5 tygodni jednak i w tym postanowiliśmy wprowadzić udogodnienia dla Klientów, zostawiajc daleko w tyle rozwizania konkurencji.

Czekajc na swoje urzdzenie dłużej niż 4 tygodnie, możesz zwrócić się do naszego sklepu wypełniajc odpowiedni wniosek o zamianę naprawianego telefonu na inny model występujcy w naszej ofercie. Zaproponujemy Ci, aż 80% aktualnej wartości Twojego telefonu, które możesz wykorzystać na zakup dowolnego telefonu z naszego sklepu bludiode.com, możliwe jest dopłacenie do droższego modelu lub zwrotu w przypadku zakupu tańszego telefonu nie przekraczajc 30% aktualnej ceny Twojego urzdzenia.

Jeśli naprawa gwarancyjna zajmuje powyżej 8 tygodni, a nie uzyskałeś jednoznacznej informacji o dokonanej naprawie Twojego smartfona i nie zamierzasz dłużej czekać, wyślij wniosek o wydanie zupełnie nowego urzzenia w zamian za naprawiany towar. Dokonujemy wymiany 1/1 modelu, który zakupiłeś bez dopłat gdy zamawiasz identyczn wersję telefonu. Alternatywnie proponujemy wykorzystać 100% aktualnej ceny urzdzenia, na zakup dowolnego telefonu z naszej oferty.

Więcej informacji na ten temat możesz uzyskać pod adresem: jak zgłosić reklamację

ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ