Please note that our online shop uses cookies technology and at the same time does not collect automatically any information, except information contained in these files (so called. "cookies").

Sony Xperia Z5 w wersji Dual Sim – już w Bludiode

Sony Xperia Z5 w wersji Dual Sim – już w Bludiode

Sony Xperia Z5 w wersji Dual Sim – już w Bludiode

Sony Xperia Z5 to dziwnie wydane urządzenie – nie różni się bowiem na papierze dużo od swojego niedawno wydanego poprzednika, który nie różni się z kolei od swojego poprzednika. W Z5 mamy bowiem taki sam procesor jak w Z3+ - Snapdragon 810. Ekran – rozdzielczość i rozmiar, również taki sam. Obudowa i wodoodporność – podobna. Można nieco zgłupieć….

Z5 mimo detalicznych zmian w stosunku do poprzednika to dobre i inne urządzenie. Kolorystyka wydaje się być bardziej stonowana a wykonanie – nowocześniejsze. Procesor Snapdragon 810 osiąga w tym urządzeniu Ok 59 000 pkt w Antutu co jest rezultatem bardzo przyzwoitym. Trzeba przypomnieć że Exynos 7433 jako najwydajniejsza jednostka wcale nie jest energo-oszczędna. A w trybie oszczędności energii wyciąga ok. 52 000 pkt co jest rezultatem gorszym niż Snapdragon 810. A dopiero Exynos w tym trybie jest w stanie działać na baterii tak długo jak Snapdragon 810. W trybie bez oszczędzania energii Exynos wyciąga już 70 000 pkt, jednak działa krócej od konkurenta.

Sony w Z5 ulepszyło również aparat – mamy teraz już matrycę nie 21Mpix stosowaną przez ostatnie 4 generacje urządzeń, a 23Mpix. I okazuje się że to znaczny skok jakościowy względem poprzedniego modelu – ten aparat określany jest obecnie jako najlepszy na rynku. Wprawdzie nie ma on stabilizacji optycznej soczewki, ale ma cyfrową która radzi sobie lepiej niż optyczna – szczególnie przy nagrywaniu filmów.

Nowością u sony jest też czytnik linii papilarnych – umieszczony z boku urządzenia.

A więc tak jak kupisz Z5 to nikt nie zorientuje się na pierwszy rzut oka czy to nie Z2, Z3 czy Z3+. Zmiany są jednak na tyle sensowne że warto zainteresować się tym modelem – to obecnie bowiem jeden z niewielu wodoodpornych flagowców.

Zapraszamy do zakupu!

http://www.bludiode.com/index.php?kategoria=0_0&def_rel=szukany+produkt&str=e6683Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment:

Last added reviews

Does not yet have a product review.

Reviews about the shop ( 2 )
0 1 2 3 4 (5,0/5)

Opinion By jedyny196, 0 1 2 3 4
You have to wait a bit, but it's worth it. Goods in accordance with the description, very good conta ...
Apr 19, 2018
Opinion By BOGDAN KAFEL, 0 1 2 3 4
The phone arrived, carefully packed, after a long wait. But it was worth waiting. SUPER !!! Exactly ...
Apr 18, 2018
Confirmed Purchase