Please note that our online shop uses cookies technology and at the same time does not collect automatically any information, except information contained in these files (so called. "cookies").

Sony Xperia Z5 Premium E6883 Dual Sim w Bludiode.com

Sony Xperia Z5 Premium E6883 Dual Sim w Bludiode.com

To było tylko kwestią czasu – nowe modele Sony pojawiają się w wersjach DualSim. Dziś w naszej ofercie pojawiła się Sony Xperia Z5 Premium E6883 Dual Sim. Czym wyróżnia się ten model? Posiada jako pierwszy ekran 4K, ale jak się okazuje w większej mierze czasu będzie on działać jako FullHD – Xperia bowiem nie skaluje elementów interfejsu w rozdzielczości 4K a obniża programowo jego rozdzielczość do FullHD.

Czy to mądre? I tak i nie. Po pierwsze Xperia w trybie FullHD oszczędza energię, a przełącza się w 4K w momencie wyświetlania zdjęć czy odtwarzania filmów 4K. Zapewne 4K będzie również działać w trybie googli VR, co sprawia że to chyba najkonkretniejszy telefon do VR gdzie owa rozdzielczość jest bardzo ważna (czasami i 2K nie wystarcza). Z drugiej strony po co komu 4K w telefonie jeśli jest ono używane sporadycznie?

Niemiej jeśli nie zastanawiasz się nad tym aż tak bardzo, a chcesz mieć telefon z dużym wyświetlaczem 5,5” i najlepszym 23Mpix aparatem na rynku to Z5 Premium może być modelem dla Ciebie.

Napędza go procesor Snapdragon 810 który chyba nie powinien się przegrzewać… Wspomaga go 3GB pamięci Ram i 32GB pamięci wbudowanej którą można rozszerzyć przez slot microSD. O czytniku odcisków również wspomnimy – seria Z5 to pierwsze smartphone Sony które je posiadają. Bateria 3420mah jest również niczego sobie. Całości dopełnia wodopodorna obudowa która świeci się jak… No ale urody nie można jej odmówić.

Sony Xperia Z5 Premium wydaje się być całkiem niezłą technologicznie propozycją, która w wersji Dual Sim dodatkowo zwiększa swoją funkcjonalność. Zakupu można dokonać już dziś, więc zapraszamy!

http://www.bludiode.com/index.php?kategoria=0_0&def_rel=szukany+produkt&str=e6883Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment:

Last added reviews

Does not yet have a product review.

Reviews about the shop ( 2 )
0 1 2 3 4 (5,0/5)

Opinion By jedyny196, 0 1 2 3 4
You have to wait a bit, but it's worth it. Goods in accordance with the description, very good conta ...
Apr 19, 2018
Opinion By BOGDAN KAFEL, 0 1 2 3 4
The phone arrived, carefully packed, after a long wait. But it was worth waiting. SUPER !!! Exactly ...
Apr 18, 2018
Confirmed Purchase