Please note that our online shop uses cookies technology and at the same time does not collect automatically any information, except information contained in these files (so called. "cookies"). zamknij

Sony Xperia Z3+ (plus) – gorąca nowość w Bludiode

Sony Xperia Z3+ (plus) – gorąca nowość w Bludiode

Tytuł z przekąsem, ale na pewno zadziała na googla – fraza jest „gorący/a” jest dziś często stosowana w odniesieniu do urządzeń ze Snapdragon 810.

Jak już kilkukrotnie staraliśmy się powiedzieć – problem faktycznie istnieje, ale jest zdecydowanie wyolbrzymiony. Sami testowaliśmy pierwsze urządzenie ze Snapdragon 810 – LG Flex2 i żadnego nadmiernego przegrzewania się nie zauważyliśmy. Urządzenie pracowało normalnie, a jedyne co nas zdziwiło to wydajność – ta była tylko ociupinkę lepsza od urządzeń ze Snapdragon 805.

Nawet jeśli wczesne wersje Snapdragon 810 miały problem z przegrzewaniem się to aktualnie sprzedawane urządzenia posiadają już nowsze wersje układu i ten problem nie występuje.

Dlatego Xperia Z3+ jest gorącą nowością, ale nie ze względu na temperaturę, a na to że jest urządzeniem które ma niemal wszystko czego można chcieć od smartphone – może oprócz czytnika biometrycznego.

Mamy:

- Rozsądny ekran 5,2” FullHD
- jeden z najwydajniejszych procesorów – Snapdragon 810
- 3GB RAM i 32GB ROM
- Dual Sim
- wodoodporność i zgrabną obudowę
- jeden z lepszych aparatów na rynku – 20mpix i 5mpix z przodu
- sporą, 2930mah baterię

Sprawia to ze Sony Xperia Z3+ to naprawdę dobra propozycja i proszę się nie bać przegrzewającego się procesora –chyba że kupujecie Państwo nie telefon a konsolę do gier.

Zapraszamy do zakupu!

http://www.bludiode.com/index.php?kategoria=0_0&str=z3%2BLeave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment: