Please note that our online shop uses cookies technology and at the same time does not collect automatically any information, except information contained in these files (so called. "cookies").

Sony Xperia M5 dostępna w Bludiode

Sony Xperia M5 dostępna w Bludiode

Sony Xperia M5 dostępna w Bludiode

Zacznijmy od specyfikacji technicznej smartfonu: 5-calowy ekran klasy IPS o rozdzielczości full HD (1080 x 1920 pikseli),daje całkiem miły dla oka obraz.  Sercem jest 64-bitowy procesor MediaTek Helio X10 (MT6795), który zdobył 38786 pkt w aplikacji Antutu, to naprawdę dobry wynik. Procesor  wspomagany jest przez 3 GB pamięci operacyjnej RAM. Na dane przeznaczono 16 GB miejsca z możliwością dokładania kart microSD o pojemności do 200 GB.

W Xperii M5 zamontowane zostały moduły Wi-Fi, Bluetooth 4.1, GPS, NFC, modem LTE oraz niespotykaną rozdzielczość u konkurencji  przednią kamerę 13 Mpix! do wideorozmów i selfie. Smartfon posiada niesamowity główny aparat fotograficzny Sony Exmor RS 21,5 Mpix przesłoną f/2.2 z diodą doświetlającą LED, hybrydowym autofokusem i nagrywaniem wideo w jakości 4K. Do tych danych warto jeszcze dodać szczegółowy opis ekranu. Jest wykonany w standardzie Mobile BRAVIA Engine, co według producenta zapewnia lepsze kolory i kontrast. Główny aparat też ma ciekawą cechę - pięciokrotny Clear Image Zoom pozwala autorowi zdjęcia na przybliżenie celu bez utraty jakości obrazu. Aparat wyróżnia też szybki bo 0,25-sekundowy hybrydowy autofocus. Producent deklaruje, że oznacza to, iż fotografia wykonywana jest praktycznie dokładnie w tym samym momencie, w którym użytkownik naciska spust migawki Za dostarczanie energii odpowiada bateria o pojemności 2600 mAh. Sony twierdzi, że można pracować na niej przez dwa dni. Smartfon ma wymiary 145 x 72 x 7,6 mm, waży 142,5 g i pracuje w oparciu o Androida 5.0 Lollipop.

Warto wspomnieć, że Sony ma śmiałe raklamy z telefonem Sony M5 pod wodą, jednak nie zalecamy kopiowania ich. Faktem jest, że telefon na pewno spokojnie wytrzyma krótkotrwały kontakt z wodą. Na pewno też nie straszny mu będzie brud i kurz. Pozatym jest estetycznie i solidnie wykonany, wyposażony został w mocną aluminiową ramę, która minimalnie nasuwa się na ekran, dodatkowo zabezpieczając go.

http://www.bludiode.com/index.php?kategoria=0_0&def_rel=szukany+produkt&str=e5663Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment:

Last added reviews

Does not yet have a product review.

Reviews about the shop ( 2 )
0 1 2 3 4 (5,0/5)

Opinion By jedyny196, 0 1 2 3 4
You have to wait a bit, but it's worth it. Goods in accordance with the description, very good conta ...
Apr 19, 2018
Opinion By BOGDAN KAFEL, 0 1 2 3 4
The phone arrived, carefully packed, after a long wait. But it was worth waiting. SUPER !!! Exactly ...
Apr 18, 2018
Confirmed Purchase