Please note that our online shop uses cookies technology and at the same time does not collect automatically any information, except information contained in these files (so called. "cookies").

Sharp Aquos Crystal 305sh – nareszcie w Bludiode.com!

Sharp Aquos Crystal 305sh – nareszcie w Bludiode.com!

Trochę martwiło nas że telefon którego użyliśmy m.in. przy tworzeniu grafik na naszą stronę jest niedostępny dla naszych klientów. Długo nie mogliśmy znaleźć satysfakcjonującego nas dostawcy, aż do dziś!

Możemy więc zaoferować jeden z najbardziej innowacyjnych telefonów na rynku – Sharp Aquos Crystal w dobrej, przystępnej jak na jakość produktu cenie.

Sharp Aquos Crystal to urządzenie typu „bezelless” z ang. Oznacza bezramkowy. Urządzenie nie posiada ramek ekranu na jego górnej oraz bocznych krawędziach. Wygląda to widowiskowo, przy robieniu zdjęć urządzenie niemal wtapia się w tło. Jest to także najmniejsze urządzenie z 5” ekranem w swojej klasie. Zastosowano tu kilka jeszcze innych innowacyjnych technologii – jak np. głośnik zintegrowany z ekranem. Tak, już teraz nie musisz trzymać ucha ściśle przy „dziurce” od głośnika, bo dźwięk jest przenoszony przez cały ekran przedni.

Urządzeniem zarządza system Android oraz czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 400. Wspiera go 1,5GB pamięci RAM. Urządzenie posiada wspomniany wcześniej 5” ekran bez ramek o rozdzielczości HD oraz kamerę 8mpix.

Warto tu jeszcze wspomnieć o młodszym, większym bracie – Aquos Crystal X 402SH. Ten z kolei posiada 5,5” ekran FullHD również bez ramek i procesor Snapdragon 801 2,3Ghz. Kamera urosła w nim do 13Mpix a bateria do 2610mah. Wspominamy o nim dlatego że jego cena znacząco spadła – aż o 500zł! Zapraszamy więc do zakupu obydwu modeli:

http://www.bludiode.com/index.php?kategoria=0_0&str=305sh

http://www.bludiode.com/index.php?kategoria=0_0&str=402shLeave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment:

Last added reviews

Does not yet have a product review.

Reviews about the shop ( 2 )
0 1 2 3 4 (5,0/5)

Opinion By jedyny196, 0 1 2 3 4
You have to wait a bit, but it's worth it. Goods in accordance with the description, very good conta ...
Apr 19, 2018
Opinion By BOGDAN KAFEL, 0 1 2 3 4
The phone arrived, carefully packed, after a long wait. But it was worth waiting. SUPER !!! Exactly ...
Apr 18, 2018
Confirmed Purchase