Please note that our online shop uses cookies technology and at the same time does not collect automatically any information, except information contained in these files (so called. "cookies").

Samsung Galaxy S7 i S7 EDGE Dual Sim już w przedsprzedaży w Bludiode!

Samsung Galaxy S7 i S7 EDGE Dual Sim już w przedsprzedaży w Bludiode!

Samsung Galaxy S7 i S7 EDGE Dual Sim już w przedsprzedaży w Bludiode!

Galaxy S7 może nie czyni rewolucji w stosunku do swojego poprzednika – S6, jednak doczekała się kilku ważnych usprawnień.

Pierwsze istotne usprawnienie - Podczas gdy dzwonili Państwo do nas pytając o ten model szóstej generacji najbardziej brakowało prozaicznego slotu kart microSD. Samsung być może zainspirował się Apple który nie pozwala na rozszerzenie pamięci w swoich urządzeniach. O ile w przypadku Apple ma to uzasadnienie – na pamięć urządzenia są bowiem kopiowane treści chronione – muzyka, filmy, książki i niepowołane jest ich kopiowanie poza urządzenie, to w przypadku Samsunga takiego uzasadnienia nie było J A więc S7 ma slot kart pamięci. Dostępny jest w 2 wersjach – zwykłej, oraz EDGE z zagiętym, nieco większym ekranem.

Drugą istotną zmianą jest zmniejszenie rozdzielczości matrycy aparatu głównego urządzania na korzyść jego światłochłonności – 12mpix powinno robić więc lepsze zdjęcia niż ubiegłoroczne 16mpix. Zarówno pod względem jasności, jak i ostrości – bo szybkość autofocusa również wzrosła, zdjęcia więc będą rzadziej rozmazane.Trzecim istotnym usprawnieniem jest spełnianie certyfikatu IP68, a więc nowe Galaxy są wodo i pyło odporne.

Są też mniej istotne usprawnienia – Obydwa urządzenia napędza jednostka Exynos 8890. W stosunku do tej stosowanej w poprzedniej generacji urządzeń jej wydajność jest wyższa o jakieś 10-30%. Baterie urosły do 3000mah w S7 oraz do 3600mah w S7 EDGE.

Jest zapewne jeszcze kilka mniejszych lub większych usprawnień, ale myśę że wymieniliśmy już te najważniejsze. Jeśli potrzebujesz więc Samsung Galaxy S7 lub S7 EDGE w wersji Dual Sim to zapraszamy do przedsprzedaży!

http://www.bludiode.com/index.php?kategoria=0_0&def_rel=szukany+produkt&str=s7+dual

Pierwszych dostaw spodziewamy się mniej więcej końca marca. Jeśli chcesz zarezerwować miejsce w kolejce, musisz złożyć i przedpłacić swoje zamówienie. Zamówienie w systemie przedsprzedaży gwarantuje Ci że otrzymasz urządzenie w pierwszej kolejności, a w przypadku wersji Dual Sim pula pierwszej dostawy jest dużo mniejsza niż w przypadku regularnej S7 Single Sim.

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment:

Last added reviews

Does not yet have a product review.

Reviews about the shop ( 2 )
0 1 2 3 4 (5,0/5)

Opinion By jedyny196, 0 1 2 3 4
You have to wait a bit, but it's worth it. Goods in accordance with the description, very good conta ...
Apr 19, 2018
Opinion By BOGDAN KAFEL, 0 1 2 3 4
The phone arrived, carefully packed, after a long wait. But it was worth waiting. SUPER !!! Exactly ...
Apr 18, 2018
Confirmed Purchase