Please note that our online shop uses cookies technology and at the same time does not collect automatically any information, except information contained in these files (so called. "cookies").

Samsung Galaxy S6 Edge+ - a jednak w wersji Dual Sim

Samsung Galaxy S6 Edge+ - a jednak w wersji Dual Sim

Dziś jeden z naszych klientów poinformował nas o Samsung Galaxy S6 Edge+ w wersji Dual Sim – to G9278. Zapytał nas czy możemy go zdobyć i… okazało się że już go mamy.

Czym jest Samsung Galaxy S6 Edge+ ? To kolejny model Samsunga po S6 EDGE z zakrzywionym ekranem. Ekran nachodzi na obydwie boczne krawędzie ekranu po to jak twierdzi Samsung zwiększając jego funkcjonalność. Czy tak jest naprawdę? Coż z ekranami podobnie eksperymentuje LG – tworząc wygiętego jak banan LG Flex i Flex 2 czy też Sharp – ogałacając ekran z ochraniających go ramek. Na pewno nabardziej praktyczna jest technologia Sharpa – zmniejsza ona po prostu rozmiar urządzenia powodując to że patrzymy na sam ekran a nie części obudowy. Zakrzywiony ekran w przypadku LG Flex 2 i S6 EDGE+ po prostu fajnie wygląda. Można więc powiedzieć że praktyczne zastosowania przebija jednak forma i niestety cena… Choć w przypadku LG zakrzywiony ekran obniża cenę :)

S6 EDGE+ jest więc efektowym, ale bardzo drogim urządzeniem. Jego cena w wersji Dual Sim to na czas pisania artykułu ok. 3500zł. Co dostajemy za tą kwote? Zakrzywiony ekran, zakrzywiony ekran i zakrzywiony ekran :) Tak, to na pewno w tym modelu najwiażniesjze, ale mamy też nawydajniejszy na rynku procesor – Exynos octa 7420, 4GB pamięci RAM, 32GB pamięci wbudowanej. Sam ekran ma jeden z najlepszych wyświetlaczy – Samsungowski AMOLED w rozdzielczości WQHD. Nie można zapomnieć o drogo wyglądającej obudowie – wykonanej ze szkła i aluminium.

S6 EDGE+ to bez wątpienia produkt klasy premium. Jednak w dziesiejszym premium nie płaci się już za ekonomicznie uzasadnione wyśrubowane parametry techniczne jak to było w poprzednich generacjach urządzeń Samsunga, a właśnie za ową obudowę, zakrzywiony ekran, uczucie czegoś drogiego… A to już tak nie zachwyca, lepiej chyba wziąć Note 5 Dual Sim N9200… o ile cokolwiek w tej półce cenowej.

 Niemiej zapraszamy do zakupu!

http://www.bludiode.com/index.php?kategoria=0_0&str=g9287Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment:

Last added reviews

Does not yet have a product review.

Reviews about the shop ( 2 )
0 1 2 3 4 (5,0/5)

Opinion By jedyny196, 0 1 2 3 4
You have to wait a bit, but it's worth it. Goods in accordance with the description, very good conta ...
Apr 19, 2018
Opinion By BOGDAN KAFEL, 0 1 2 3 4
The phone arrived, carefully packed, after a long wait. But it was worth waiting. SUPER !!! Exactly ...
Apr 18, 2018
Confirmed Purchase