Please note that our online shop uses cookies technology and at the same time does not collect automatically any information, except information contained in these files (so called. "cookies").

Samsung Galaxy Note 5 n920i nie dla Europy, ale w Bludiode.com jest :)

Samsung Galaxy Note 5 n920i nie dla Europy, ale w Bludiode.com jest :)

Tak, tak, już nas pewnie na tyle znacie że wiecie że mamy egzotyczne modele smartphone z gwarancją i Polskim wsparciem. Tak jest i tym razem – ogłoszony w zeszłym tygodniu Note 5 jest już dostępny w naszym sklepie. Przypomnijmy co to za urządzenie…

To tak naprawdę napuchnięty Galaxy S6 – posiada ten sam procesor – Exynos 7420 z 8 rdzeniami. To obecnie najwydajniejszy procesor na rynku. Wspiera go aż 4GB pamięci ram DDR4. Informacje są wyświetlane na 5,7” ekranie WQHD Super Amoled. Czyli to dobry ekran. Bateria urządzenia ma pojemność 3000mah ale działa dłużej od tej z Note 4 która miała pojemność 3220mah (zapewne ze względu na procesor). Wątpliwości może budzić obudowa – szklano-metalowa, taka jak w Galaxy S6 jednym się podoba, inni narzekają na jej delikatność i nieporęczność. Potwierdził się brak slotu na microSD. Mamy też świetny aparat 16mpix z OIS i przedni 5mpix.

Nie zabrakło również elementu rozpoznawczego serii – rysika Spen który jest teraz jeszcze bardziej czuły i wysuwa się z obudowy po kliknięciu w niego.

Czy zatem Note 5 to dobre urządzenie? Względem Note 4 nastąpiła poprawa niemal w każdym aspekcie. Czy wymienna bateria jest aż tak ważna w dobie powerbanków? Myślę że nie. Brak jedynie tego slotu microSD. A pamięci w wersji 32GB będzie dla nas tylko ok. 22GB. To po co nam wtedy aparat 16mpix z nagrywaniem UHD jeśli zapełni on tą pamięć takim materiałem w kilkanaście minut? Cóż, zawsze można kupić pendrive i zrzucić pliki za pomocą gniazda microUSB-OTG. Jest wyście. Ale jedno nas nie pokoi, i tego nie przeskoczymy… To cena! Za tańszy wariant momencie pisania tego artykułu Samsung życzy sobie aż 3500zł. Wersja 64B to już prawie 3900zł.

To za dużo, choć z drugiej strony tyle samo w Polskiej przedsprzedaży kosztuje Galaxy S6 plus Edge. Płacisz więc takie pieniądze albo za zakrzywiony ekran, albo za rysik. Cóż, tak sczerze to na razie mało interesujące. Ja wolałbym rysik, ale czegoś mi jeszcze brak. A tak, Dualsim. Samsung Galaxy Note 5 Dual Sim już wkrótce J

Tymczasem zapasamy do zakupu Samsung Galaxy Note 5 n920i:

 http://www.bludiode.com/index.php?kategoria=0_0&str=n920iLeave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment:

Last added reviews

Does not yet have a product review.

Reviews about the shop ( 2 )
0 1 2 3 4 (5,0/5)

Opinion By jedyny196, 0 1 2 3 4
You have to wait a bit, but it's worth it. Goods in accordance with the description, very good conta ...
Apr 19, 2018
Opinion By BOGDAN KAFEL, 0 1 2 3 4
The phone arrived, carefully packed, after a long wait. But it was worth waiting. SUPER !!! Exactly ...
Apr 18, 2018
Confirmed Purchase