Please note that our online shop uses cookies technology and at the same time does not collect automatically any information, except information contained in these files (so called. "cookies").

Druga wersja smartfonu z ekranem e-Ink jest w Bludiode

Druga wersja smartfonu z ekranem e-Ink jest w Bludiode

Druga wersja smartfonu z ekranem E-Ink  jest już dostępna w Bludiode!

No i stało się coś co zadziwiło nawet niektórych pracowników z firmy Bludiode. Smartfon YOTAPHONE 2  z dwoma ekranami? Ale po co?  Postaram się Państwu  przybliżyć kilka ciekawych parametrów.

Urządzenie posiada dwa ekrany, z tym że pierwszy-przedni to 5-calowy przedni ekran AMOLED Full HD pokryty szkłem Corning Gorilla Glass 3, pozwala na normalne użytkowanie jak w klasycznym smartfonie. Natomiast drugi, umieszczony jest z tyłu, to 4,7-calowy tylny ekran e-ink qHD (16 odcieni szarości) pokryty szkłem Corning Gorilla Glass 3. Zaletą takiego ekranu jest to, iż im jaśniejsze światło, tym lepiej widać, co nie znaczy, że przy słabym oświetleniu nic nie widać, nastąpi to tylko w całkowitej ciemności. 

Dzięki takim rozwiązaniom, możemy zaoszczędzić mnóstwo energii, wg producenta na jednym ładowaniu czytanie na wyświetlaczu EPD to ponad 100+ godz. Czas korzystania z Internetu ponad 24 godz. w sieci 4G. Warto dodać że taki ekran nie męczy tak oczu, jak ekrany tradycyjne. Zatem doskonale nadaje się do e-boków. Poza tym tylny ekran może być stale włączony, więc nie trzeba za każdym razem odblokowywać telefonu by odczytać wiadomość, czy powiadomienie.

YOTAPHONE 2 ma całkiem przyzwoite parametry: Qualcomm Snapdragon 800 (4x Krait 400 2,2 GHz + Adreno 330) 2 GB pamięci operacyjnej 32 GB pamięci dla danych system operacyjny Android 4.4modem LTE kategorii 4.

YOTAPHONE 2 możemy śmiało polecić osobom, którym zależy na długim działaniu smartfona, na jednym ładowaniu baterii, jak też wszystkim, którzy potrzebują tak praktycznego i wielozadaniowego urządzenia.

Zapraszamy do zakupu:

http://www.bludiode.com/yotaphone-2-32gb-lte-black

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment:

Last added reviews

Does not yet have a product review.

Reviews about the shop ( 2 )
0 1 2 3 4 (5,0/5)

Opinion By jedyny196, 0 1 2 3 4
You have to wait a bit, but it's worth it. Goods in accordance with the description, very good conta ...
Apr 19, 2018
Opinion By BOGDAN KAFEL, 0 1 2 3 4
The phone arrived, carefully packed, after a long wait. But it was worth waiting. SUPER !!! Exactly ...
Apr 18, 2018
Confirmed Purchase