Please note that our online shop uses cookies technology and at the same time does not collect automatically any information, except information contained in these files (so called. "cookies").

Oppo R5 i Oppo N3 już w Bludiode.com - sprawdź!

Oppo R5 i Oppo N3 już w Bludiode.com - sprawdź!

Oppo to firma śmiele poczynająca na rynku urządzeń mobilnych. Choć tak jak nasz sklep wystartowała niedawno już daje się poznać jako poważny gracz. Jej urządzenia wypełniają lukę w której nie było wcześniej żadnego innego producenta.

Oppo R5 to najcieńszy telefon na rynku, jego grubość to zaledwie 4,85mm. Nie oznacza to jednak delikatności gdyż jego ramka została wykonana z aluminium. Za wydajność odpowiada ośmiordzeniowy, 64bitowy procesor Qualcomm Snapdragon 615. Jak się sprawuje? Sprawdźcie recenzję z www.androidauthority.com:

Oppo N3 powinien zadowolić natomiast tych którzy nie mogą patrzeć na oklepane Samsungi, HTC, Sony i inne. Ten telefon wyróżnia się bowiem na każdym kroku – czytnik odcisków na tylnej ściance która jest… dotykowa! Dzięki niej możemy sterować urządzneiem bez potrzeby dotykania ekranu. Ale największą innowacją jest zdalnie sterowany, elektryczny obrotowy aparat cyfrowy. To napędzane przez najnowszy procesor Qualcomm Snapdragon 801 i wysokowydajne parametry, trzeba po prostu sprawdzić, również dzięki redaktorom z www.androidauthority.com:

Obydwa urządzenia możecie Państwo zakupić w naszym sklepie, zapraszamy!

Oppo R5
http://www.bludiode.com/oppo-r5 

Oppo N3
http://www.bludiode.com/oppo-n3 Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment:

Last added reviews

Does not yet have a product review.

Reviews about the shop ( 2 )
0 1 2 3 4 (5,0/5)

Opinion By jedyny196, 0 1 2 3 4
You have to wait a bit, but it's worth it. Goods in accordance with the description, very good conta ...
Apr 19, 2018
Opinion By BOGDAN KAFEL, 0 1 2 3 4
The phone arrived, carefully packed, after a long wait. But it was worth waiting. SUPER !!! Exactly ...
Apr 18, 2018
Confirmed Purchase