Please note that our online shop uses cookies technology and at the same time does not collect automatically any information, except information contained in these files (so called. "cookies"). zamknij

Ostatnio dodane opinie

Nie ma jeszcze recenzji produktu.

Recenzje o Sklepie ( 2 )
0 1 2 3 4 (5,0/5)

Opinia Przez jedyny196, 0 1 2 3 4
You have to wait a bit, but it's worth it. Goods in accordance with the description, very good conta ...
Apr 19, 2018
Opinia Przez BOGDAN KAFEL, 0 1 2 3 4
The phone arrived, carefully packed, after a long wait. But it was worth waiting. SUPER !!! Exactly ...
Apr 18, 2018
Potwierdzona Zakupem

Microsoft Surface PRO 3 w Bludiode.com

Microsoft Surface PRO 3 w Bludiode.com

Czy tablet z Windows 8.1 przyjęły się na rynku? I tak, i nie. Mamy z jednej strony urządzenia po 800zł które uciągają ten system i działają całkiem sprawnie, jednak do funkcjonalności komputera trochę im brakuje (a skoro pełny system operacyjny, nie mobilny, tak powinno być)

Z drugiej strony mamy takie urządzenia jak Acer Iconia W710 czy Microsoft Surface PRO 3 które zastępują komputer stacjonarny. Wyposażone w wydajne procesory Intel Core i3, i5 a nawet i7 pozwalają zabierać swoją pracę, rozrywkę, multimedia ze sobą.

Dziś wprowadziliśmy do sprzedaży modele Surface Pro 3 z procesorami Intel Core i3 oraz i5. Ten aluminiowy tablet z bardzo fajnie rozwiązaną nóżką to narzędzie które może zastąpić Twój komputer. Serio! Naprawdę może. Dlatego jeśli dużo podróżujesz, albo chcesz by Twoja praca była z Tobą tam gdzie jej potrzebujesz, do tego by urządzenie było przyjemne w użytkowaniu to Surface Pro 3 sprawdzi się tutaj znakomicie.

Zapraszamy do zakupu

http://www.bludiode.com/microsoft-surface-pro-3-core-i3-64gb-ssd

http://www.bludiode.com/microsoft-surface-pro-3-core-i5-128gb-ssd

PS. (istnieje możliwość sprowadzenia wersji z procesorem Intel Core i7, jednak ze względu na cenę, tylko na życzenie klienta)Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment: