Please note that our online shop uses cookies technology and at the same time does not collect automatically any information, except information contained in these files (so called. "cookies").

LG G4 już dostępny a już niedługo wersj Dual-Sim – G4 H818N

LG G4 już dostępny a już niedługo wersj Dual-Sim – G4 H818N

LG G4 to kolejna wersja flagowego modelu  smartphone od LG. Tym razem mamy do czynienia z prawdopodobnie najlepszym aparatem w smartphone – ten z G4 z przesłoną F1,8 jest wychwalany w recenzjach i porównywany nawet do aparatów kompaktowych.

Procesor urządzenia to może nie top – ale Snapdragon 808 z 2 rdzeniami Cortex A57 i 4 rdzeniami Cortex A53 to dalej bardzo wydajna jednostka. Nie jest może aż tak wydajna jak ta Exynos 7420 z Galaxy S6, jednak zapewnia bardzo dobrą wydajność, a przede wszystkim większą kompatybilność z grami ze względu na popularność układu graficznego Andreo.

Nie można zapomnieć o 5,5” ekranie o rozdzielczości 1440 x 2560 który charakteryzuje się bardzo dobrym kontrastem i nasyceniem kolorów.

G4 to także urządzenie które ma zarówno wymienną baterię jak i możliwość użycia karty microSD. Jest to więc zdecydowanie wygodniejsze rozwiązanie niż to z S6 – nie wymienna bateria i brak możliwości rozszerzenia pamięci.

G4 już wkrótce pojawi się w naszym sklepie w wersji Dualsim – to model H818N. Trzeba pamiętać że LG poprzednio wydając model G3 Dualsim D858 zdecydowało się na użycie 2 anten GSM – była to zatem wersja Dualsim Dual Active – 2 karty sim były więc aktywne również podczas połączenia telefonicznego.

Mamy nadzieję że taki będzie również model G4 H818N.

Zapraszamy do śledzenia naszej strony, a zwłaszcza działu nowości:

http://www.bludiode.com/nowosci

A jeśli interesuje Cię wersja G4 Single Sim, możesz zakupić ją już dziś:

http://www.bludiode.com/index.php?kategoria=0_0&str=h815Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment:

Last added reviews

Does not yet have a product review.

Reviews about the shop ( 2 )
0 1 2 3 4 (5,0/5)

Opinion By jedyny196, 0 1 2 3 4
You have to wait a bit, but it's worth it. Goods in accordance with the description, very good conta ...
Apr 19, 2018
Opinion By BOGDAN KAFEL, 0 1 2 3 4
The phone arrived, carefully packed, after a long wait. But it was worth waiting. SUPER !!! Exactly ...
Apr 18, 2018
Confirmed Purchase