Please note that our online shop uses cookies technology and at the same time does not collect automatically any information, except information contained in these files (so called. "cookies").

iPhone X - już dostępny w Bludiode

iPhone X - już dostępny w Bludiode

Chyba nie będzie przesadą, jeśli stwierdzę, że obok LG V30 i Samsung Galaxy S8/Note 8 to chyba jeden z najbardziej wyczekiwanych i zarazem najdroższych seryjnie produkowanych smartphon'ów w tym roku.

Już wkrótce uruchomimy sprzedaż tego zadziwiającego super telefonu, oczekujemy jedynie na zdefiniowanie ceny w przedsprzedaży. Jedno jest pewne, tanio nie będzie... i to głównie ze względu na dostępność tego modelu w tym roku.

Dlaczego jest taki super zapytacie?
Być może dlatego, że Apple potrafi przecierać nowe szlaki na rynku smartfonów oferując całkiem nowe, ciekawe i praktyczne rozwiązania, niespotykane dotąd nigdzie indziej u producentów smartfonów.
A może dlatego, że oferowana technologia w tym urządzeniu deklasuje konkurencję i zostanie dogoniona przez inne koncerny za ok 2 lata.
Sami wybierzcie powód.

Niestety wg doniesień płynących prosto z koncernu Apple’a wiemy już, że w tym roku nie wszyscy będą mogli cieszyć się tym urządzeniem – fabryki nie są w stanie sprostać ilościom zamówień na to urządzenie.


Sprawdź cenę i dostępność na Bludiode.com

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment:

Last added reviews

Does not yet have a product review.

Reviews about the shop ( 2 )
0 1 2 3 4 (5,0/5)

Opinion By jedyny196, 0 1 2 3 4
You have to wait a bit, but it's worth it. Goods in accordance with the description, very good conta ...
Apr 19, 2018
Opinion By BOGDAN KAFEL, 0 1 2 3 4
The phone arrived, carefully packed, after a long wait. But it was worth waiting. SUPER !!! Exactly ...
Apr 18, 2018
Confirmed Purchase