Please note that our online shop uses cookies technology and at the same time does not collect automatically any information, except information contained in these files (so called. "cookies").

HTC One E9+ - Dual Sim z Helio X10, WQHD oraz 20mpix aparatem w Bludiode.com

HTC One E9+ - Dual Sim z Helio X10, WQHD oraz 20mpix aparatem w Bludiode.com

HTC Ostatnio nie ma dobrej prasy. Recenzenci krytykują najnowszy model M9 twierdząc że jego wygląd nie różni się od poprzednio rocznego M8 (to akurat prawda), za bardzo się grzeje i znów ma kiepski aparat. Recenzenci jednak nie piszą całej prawdy gdyż tak krytykowana przez nich technologia UltraPixel do dziś nie ma sobie równych jeśli chodzi o zdjęcia w nocy, a to już ponad 2 lata od jej premiery! HTC w najnowszym modelu M9 użyło jej na kamerę do selfie – z tyłu mamy 20 mpix aparat sony który uzyskuje bardzo dobre rezultaty. Jeśli chodzi o grzanie – również nie jest tragicznie – większość użytkowników nie doświadczy wysokich temperatur, gdyż mało kto potrafi obciążyć procesor i chip graficzny w 100%...

Piszemy to po to by trochę bronić HTC. Ten producent od zawsze miał dobre pomysły i świetnie wypełniał luki na rynku.

Dziś prezentujemy właśnie taki model – HTC One E9+ z Dual Sim. Tu nie ma mowy o przegrzewaniu – procesor to bowiem ośmiordzeniowa jednostka Mediatek Helio X10 wspomagana przez 3GB pamięci ram. Na swoje pliki dostajemy dodatkowo 32GB pamięci wbudowanej. Urządzenie może się pochwalić bardzo dobrym ekranem – WQHD 2560x1600 o rozmiarze 5,5” zamkniętym w co prawda plastikowej, ale bardzo dobrze wykonanej obudowie. Jest ona pokryta warstwą gumowaną co zapewnia pewny chwyt. Bateria nie rozczarowuje – ma pojemność 2800mah. Urządzenie ma zestaw aparatów znany z M9 – z przodu 4ultrapixele, z tyłu 20 megapixeli. Jeśli wspomnieć jeszcze o świetnych głośnikach stereo z technologią dolby, obsłudze LTE, zaledwie 148g wagi i zaledwie 7,54mm grubości otrzymujemy naprawdę świetne urządzenie.

Bez wątpienia to jeden z najciekawszych modeli Dual Sim dostępnych na rynku i można już kupić go w Polsce.

Zapraszamy!

http://www.bludiode.com/one-e9-dual-sim-32gb-lte-grayLeave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment:

Last added reviews

Does not yet have a product review.

Reviews about the shop ( 2 )
0 1 2 3 4 (5,0/5)

Opinion By jedyny196, 0 1 2 3 4
You have to wait a bit, but it's worth it. Goods in accordance with the description, very good conta ...
Apr 19, 2018
Opinion By BOGDAN KAFEL, 0 1 2 3 4
The phone arrived, carefully packed, after a long wait. But it was worth waiting. SUPER !!! Exactly ...
Apr 18, 2018
Confirmed Purchase