Please note that our online shop uses cookies technology and at the same time does not collect automatically any information, except information contained in these files (so called. "cookies").

Asus Padfone X – Smartphone + Stacja za jedyne…

Asus Padfone X – Smartphone + Stacja za jedyne…

Asus Padfone to seria równie ciekawa co niszowa – specialistyczne podejście Asusa do tematu smartphone i tabletu powoduje że producent dogadza tutaj bardzo wyszunakanej klieteli. Powodem jest zarówno form-factor urządzenia jak i cena… To druga właśnie przestała przeszkadzać. Cena zestawu urządzenia z procesorem Snapdragon 800, 5” ekranem FullHD i 9” calowego Tabletu również FullHD wynosi 1349zł…

Cena jest podejrzanie niska? Poprzednia generacja – Padfone Infinity 2 kosztowała w zestawie prawie 3000zł. Dlaczego teraz jest tak tanio? Sprawdźmy jeszcze inne parametry, może tu jest szkopół:

Jednostka centralna Hybrydy – Smartphone posiada jak wspomnieliśmy wydajny, czterodzeniowy procesor Snapdragon 800, wspiera go 2GB pamięci RAM, 16GB pamięci ROM którą można rozszerzyć poprzez slot kart microSD.  Urządzenie posiada 5” ekran FullHD. Aparat ma roździelczość 13mpix i jest wykonany w technologii PixelMaster która nieźle daje sobie radę w słabych warunkach oświetleniowych. Jest kamerka Selfie 2mpix. Bateria ma pojemność 2330mah a grubość urządzenia to 9,9mm a całość waży 150g. Wszystko wydaje się więc w porządku, sam smartphone jest wart tyle co zestaw.

Może stacja jest felerna?

Ma ona 9” ekran FullHD, posiada głośniki Stereo SonicMaster. Posiada własny akumulator 4990mah i jeszcze własną kamerę przednią 1mpix.

Naprawdę widać że nie ma się do czego przyczepić. Dlaczego więc taka cena? Cóż, po pierwsze Asus zrezygnował tutaj w odróżnieniu od wersji Infinity z Aluminium na rzecz Plastiku. Znamy jednak plastiki Asusa – nawet te wyglądają „Premium”. Dodatkowo urządzenie jest dostępne tylko w stanach dla sieci AT&T – to plus bo tam kosztuje kilkadziesiąt/set dolarów w taryfie operatora, ale jest niedostępne gdzie indziej. Plus to właśnie to że pozwala to nam zakupić go jako firmie dużo taniej i zaoferować Państwu w Polsce!

Zapraszamy więc do zakupu tej atrakcyjnej hybrydy!

http://www.bludiode.com/asus-padfone-x-smartphone-tablet-9-Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment:

Last added reviews

Does not yet have a product review.

Reviews about the shop ( 2 )
0 1 2 3 4 (5,0/5)

Opinion By jedyny196, 0 1 2 3 4
You have to wait a bit, but it's worth it. Goods in accordance with the description, very good conta ...
Apr 19, 2018
Opinion By BOGDAN KAFEL, 0 1 2 3 4
The phone arrived, carefully packed, after a long wait. But it was worth waiting. SUPER !!! Exactly ...
Apr 18, 2018
Confirmed Purchase