Please note that our online shop uses cookies technology and at the same time does not collect automatically any information, except information contained in these files (so called. "cookies").

Asus Padfone S w cenie Padfone X. Co więcej dostajemy?

Asus Padfone S w cenie Padfone X. Co więcej dostajemy?

Żeby nie przedłużać, bo jest ciepło i nikt nie ma ochotę na czytanie bełkotu marketingowego – sprzedajemy od dziś Padfone S w cenie niższego modelu – Padfone X. Różnica między tymi dwoma to zastosowany procesor – Padfone S ma Snapdragon 801, a Padfone X miał Snapdragon 800. Reszta pozostaje bez zmian. Producent twierdzi że wersja X miała baterię o 30mah większą, ale to raczej inny sposób wyliczenia amerykańskiego ATT który brandował tą wersję. Czas działania na baterii obydwu urządzeń powinien być taki sam.

Jeśli więc szukasz nietypowych urządzeń, hybrydy tabletu i smartphone z wyższej półki to Asus Padfone S to propozycja dla Ciebie. Błyskawiczne przekształcenie 5” smartphone na 9” tablet daje duże możliwości przy chociażby zadaniach biznesowych gdzie większa przestrzeń robocza jest potrzebna. Ale na pewno skorzystają też multimedia – oglądanie filmów czy korzystanie z gier. Gdy potrzebujesz mobilności – używasz smartphone, gdy te 5” ekranu to za mało – wkładasz go w 9” tablet i korzystasz z tego samego urządzenia ale już z większym ekranem, a dodatkowo głośników stereo i dodatkowej baterii.

Podsumowując, nowego, w pełni sprawnego i działającego na terenie kraju (razem z LTE) Asusa Padfone S PF500KL wraz  tabletem 9” można dostać u nas w cenie Asus Padfone X. Link do produktu poniżej.

http://www.bludiode.com/asus-padfone-s-pf500kl-4g-lte-16gb-smartphone-tablet-9-Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment:

Last added reviews

Does not yet have a product review.

Reviews about the shop ( 2 )
0 1 2 3 4 (5,0/5)

Opinion By jedyny196, 0 1 2 3 4
You have to wait a bit, but it's worth it. Goods in accordance with the description, very good conta ...
Apr 19, 2018
Opinion By BOGDAN KAFEL, 0 1 2 3 4
The phone arrived, carefully packed, after a long wait. But it was worth waiting. SUPER !!! Exactly ...
Apr 18, 2018
Confirmed Purchase