Please note that our online shop uses cookies technology and at the same time does not collect automatically any information, except information contained in these files (so called. "cookies"). zamknij

Ostatnio dodane opinie

Nie ma jeszcze recenzji produktu.

Recenzje o Sklepie ( 2 )
0 1 2 3 4 (5,0/5)

Opinia Przez jedyny196, 0 1 2 3 4
You have to wait a bit, but it's worth it. Goods in accordance with the description, very good conta ...
Apr 19, 2018
Opinia Przez BOGDAN KAFEL, 0 1 2 3 4
The phone arrived, carefully packed, after a long wait. But it was worth waiting. SUPER !!! Exactly ...
Apr 18, 2018
Potwierdzona Zakupem

Samsung Galaxy S8+ z…. 6GB RAM i 128GB pamięci wewnętrznej już w Bludiode.com!

Samsung Galaxy S8+ z…. 6GB RAM i 128GB pamięci wewnętrznej już w Bludiode.com!

Samsung Galaxy S8+ z…. 6GB RAM i 128GB pamięci wewnętrznej już w Bludiode.com!

Tak, właśnie zawitał do naszego sklepu najwydajniejszy model ze stajni Samsunga – Galaxy S8+ w wersji ze 128GB ROM oraz 6GB RAM. To wersja z procesorem Exynos 8895 a więc mamy tutaj połączenie najwydajniejszych parametrów na rynku… cena? Cóż, nie zachęca, jest jednak nieco taniej niż wersja 64GB i 4GB RAM w dniu premiery, więc może warto zaryzykować?

W nowoczesnych smartphone 3-4GB pamięci to już standard, trzeba pamiętać jednak że smartphone coraz częściej dorównują możliwościami komputerom przenośnym, dzieje się tak również m.in. dlatego że poszczególni producenci decydują się na instalację w systemie własnym aplikacji/nakładek.

System Android wraz a aplikacjami producenta w Galaxy S8 i S8+  w wersji 4GB zajmuje ok75% pamięci, do dyspozycji na otwarte aplikacje użytkownika pozostaje ok. 1GB wolnej pamięci. Jak to się ma w wersji S8+ z 6GB ram? Wolnej pamięci po uruchomieniu jest ok. 2,3GB. Jest to więc dużo więcej, nie jednak o 2GB więcej jak by się można było spodziewać, gdzie uciekło zatem dodatkowe 700MB?

Wracając jednak do samego produktu, jeśli szukasz max-max tego co można mieć w świecie smartphone to Samsung Galaxy S8+ G955FD 6GB 128GB jest dla Ciebie

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment: